Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, folyton beszólogat...

Elegem van, folyton beszólogatnak! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Folyton beszólogatnak...

Főbb beszólások:

-ronda vagy

-csúnya vagy

-csernobili vagy

-nyomorék vagy

-félrebasztak a szüleid

-ronda a szád/utánoznak is/


Kvára elegem van a beszólásokból,már úgy érzem hogy pofán tudnám ütni őket sőt!

Mit csinálhatnék?


2011. jún. 1. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De miért szólogatnak be? Plasztikáztattad magad, és azért?


Amugy meg tegyél rá még egy lapáttal. Mosolyogj, és mondd, hogy majd még szebb lesz, gondoskodsz róla.

2011. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ajj...de utálom azokat, akik beszólnak másoknak:S lécci írj kort, és nemet...és azt is, h mióta van, miért...:)

akkor többet tudunk írni:)

2011. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

biztos nem vagy valami szép. Akik meg beszólogatnak idővel felnőnek és békén hagynak,engedd el a füled mellett.

Egyik barátnőmet mindig lovacskának,pacinak hívták és nyerítettek neki. Sajnáltam, de soha nem szólt vissza nekik,hanem engedte. Majd eltelt egy jó 5 év és lám akik régen csúfolták, elkezdték keresni a társaságát.

2011. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és nem plasztikáztattam magam.. xD Osztálytársak szólogatnak be(ezúttal is bocs a családi kategória miatt,de itt többen válaszolnak). A szám a sajátom,csak a fogszabi miatt kicsit más lett. Abban reménykedek,hogy miután leveszik,megint normálisabb kinézete lesz a számnak.
2011. jún. 1. 14:33
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó.. ezek szerint nem. :( 2 évvel ezelőtt előző osztályomban sokan mondták,hogy szép vok sőt hazáig követtek.
2011. jún. 1. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem biztos, hogy nem vagy ronda:) új osztály akkor ezekszerint...nehezebb beilleszkedni...ne hibáztasd magad, mert ők a hülyék...:)

nézz át rajtuk, ne érdekeljen mit mondanak, mutasd azt, hogy nem érdekel...és akkor megunják:)

kitartás, majd csak középsuli...ott majd más lesz, erre gondolj:)

belőlük egy nagy senki lesz, belőled meg majd egy sikeres ember...:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó:Igen,köszi a segítséget. Legalább te nem bántasz meg még jobban,sőt lelket öntöttél belém. Köszönöm. <3 :)
2011. jún. 1. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyi, a gyerekek mindig találnak csúfolni valót a másikban és annál jobban csúfolnak, minél jobban idegesít ez téged.

Ne foglalkozz velük (bár tudom, hogy nehéz), koncentrálj inkább a tanulásra, a sportra és a meglévő barátaidra.

Kitartás, nemsokára jobb lesz! :)

2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon neveletlenek lehetnek, ha ilyeneket mondanak. Azért szólogatnak be, mert úgy érzik, fogást találtak rajtad. Gyengének látnak, és azt hiszik, hogy megbántanak. Véget tudsz venni ennek, de nagyon nehezen: soha ne szólj vissza, ne kezd vitázni, visszaszólogatni, mert éppen ez a céljuk vele. Engedd el a füled mellett, ha kell, menj ki, és nézz inkább unottan, lesajnálóan, ne pedig szomorúan vagy ijedten vagy idegesen.

Gondolj arra, hogy ezt ki kell húzni valahogy. Tanulj. Csinosodj. A fogaid is nemsokára gyönyörűek lesznek. Szard le őket, ne velük foglalkozz, hanem magaddal! Sok szerencsét és kitartást!

És még valami: aki ilyet csinál, mint ők, annak van ám egy nagy adag kisebbrendűségi komplexusa. Igazából sajnálni is lehetne őket.

2011. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd ezt: Te inkább tükörbe se nézz, mert még szívrohamot kapsz..de tudod mit..nem is bánnám.:))
2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!