Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 19 éves...

Normális az, hogy 19 éves vagyok,9 hónapja vagyok együtt a barátommal, és a szüleim egyszerűen hallani sem akarnak arról, hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy ez nem olyan dolog, amit pár hónap után illik felhozni, de még csak a hetekben kezdtem emlegetni a dolgot, és egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy már nem vagyok kislány, és kezdek kiakadni...
2011. jún. 1. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jár a fiú hozzátok? Az kellene, hogy a szülők megkedveljék. Amúgy szerintem 18 fölött már lehetne engedni, utána nekem se akadtak fenn ilyesmin (persze tartós kapcsolat esetén)
2011. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Már nem azért, de nagy korú vagy, tulajdonképpen semmi közük hozzá, hogy kivel bújsz ágyba.
2011. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy magával a fiúval van-e gondjuk, vagy azzal, hogy testi kapcsolat legyen-e közöttetek, vagy ez ott történjen-e nálatok?
2011. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jár hozzánk gyakran, és szeretik is nagyon, anyukám is sokszor megmondta, hogy semmi baja vele, ami nála tényleg nagy szó... úgyhogy itt egyedül a féltékenység játszik közre náluk, főleg apukámnál..
2011. jún. 1. 18:00
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
hát ez gáz, és nem csodálnám ha emiatt egyszercsak megelégelne téged. a volt bnőm szülei ugyanezt csinálták, sőt náluk kb úgy kellett viselkednünk, mint 2 idegen embernek. nagyrészt emiatt dobtam ki
2011. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%

Ha a barátodnál aludnátok együtt, nem engednének el, vagy mi?

Már ne is haragudj, de 19 évesen én a képükbe röhögnék.

2011. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Én 21 éves vagyok. 3 éve van barátom, ő nem aludhat nálunk illetve én se náluk. A szülők folyton azt hajtogatják, hogy az ő házukba nem fogunk együtt aludni, majd ha lesz külön lakásunk akkor annyit alszunk együtt amennyit akarunk... Addig viszont felejtsük el..
2011. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Csak ha összepakolnám a cuccom, és elfutnék vele itthonról, de ahhoz a botrányhoz nekem nincs kedvem, ami utána jönne.. ennél több eszem van:/
2011. jún. 1. 18:10
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Semmi kozuk a maganeletedhez. Allj ki magadert, mar tudsz sajat donteseket hozni. 9 honap nem olyan keves ido, nem szolhatnak bele mindenbe. Mi az, hogy apukad feltekeny? Mindenben ilyenek vagy csak ebben az egyben? Biztos tudnal veluk ertelmesen kommunikalni, elmagyarazni, hogy nem normalis amit muvelnek, el kell engedjenek.
2011. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan egyszerű a "képükbe röhögni", ha az illető otthon lakik és ezt leszámítva jó a kapcsolat az ősökkel.


Nekem sem engedték meg, és azt sem, hogy a barátomnál aludjak (aki azóta a férjem), holott én is elmúltam már 18.

2011. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!