Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 19 éves...

Normális az, hogy 19 éves vagyok,9 hónapja vagyok együtt a barátommal, és a szüleim egyszerűen hallani sem akarnak arról, hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy ez nem olyan dolog, amit pár hónap után illik felhozni, de még csak a hetekben kezdtem emlegetni a dolgot, és egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy már nem vagyok kislány, és kezdek kiakadni...
2011. jún. 1. 17:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát igazából vannak furcsa dolgai anyukámnak, apukámon lepődtem meg most nagyon, hogy főleg ő ellenzi a dolgot, mert ő sokkal engedékenyebb, és tudom, hogy csupán ez áll a dolog mögött, hogy féltékeny.
2011. jún. 1. 18:17
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha megprobalsz veluk kompromisszumot kotni es nem hajlandoak egy fikarcnyit sem engedni akkor vagy megszoksz vagy megszoksz. Bocs nincs ekezetem, de tudod mire gondolok.
2011. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%
És ezek szerint szűzen fogsz meghalni, mert ők nem engedik?
2011. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
mér lenne szűz? attól még, hogy nem alhatnak együtt még csinálhatták :D
2011. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

anyu, apu, ma este a Pistinél alszom, felnőtt ember vagyok, a magánéletemben hadd döntsem már el, h mit szeretnék.


tényleg furák az őseid, ennyi idősen ebbe azért már ne szóljanak bele sztem...

2011. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem "engedték" soha. De nem is kérdeztem. Számomra tiszta volt, hogy míg gimis vagyok, nincs keresnivalóm a párom ágyában. Aztán elvégeztük a gimit, egyetemisták lettünk, mindketten albérletben lakunk, senkinek nem fáj semmi. Habár mikor először mentem a páromhoz hétvégére (150km re lakik tőlem) akkor anyukám nagyot nyelt...azóta megemésztette:)



Az az igazság a pároméknál még én sem aludtam soha úgy, hogy a szülei otthon voltak és ő se nálunk (mondjuk egyikünknek sincs saját szobája és mindkettőnknek van testvére...) Ez engem ebben a felállásban nem is zavar. A másik meg az, hogy a szülők úgy élnek a saját házukban ahogy akarnak, nekem nincs jogom feltúrni az intim szférájukat, ha ők így éreznek. Én sem szeretnék egy átjáróházat csinálni a házamból pár év múlva....

Szóval ha nagyon nem hajlanak akkor az együtt alvással várnotok kell, vagy pedig tényleg nem egyszerű dolog de költözni és dolgozni.

Viszont, ha a párodéknál adott a lehetőség, akkor bejelented, hogy "anyu, apu ma Petinél alszom. " téma lezárva nem kérdezel, nem kérezkedsz mész, megtiltani nagyon nem tudják.



(mi évekig nem aludtunk egymásnál, mégis kibírta a kapcsolatunk 21-L 21-F)

2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, és sajnos még mindig a szüleimmel élek. Már majdnem 5 éve vagyunk együtt a barátommal, és nem engedik meg, hogy nálunk aludjon. Én mondjuk mehetnék hozzájuk, mert leláncolni ugye nem tudnak, de nem vagyok jóban a családjával, meghát elég gáz lenne úgy hogy ő nem jöhet ide.

Nálunk is inkább az apámon múlik, de ez nem féltékenység, hanem prűdség, vagy nem is tudom. Az érvei hasonlóak mint amiket már írtak:

- nem akarnak átjáróházat és tolongást a fürdőszobában

- majd ha lesz saját lakásom, abban azzal alszom együtt akivel akarok

- nem kell az egész falunak tudni mikor szexelünk -.-

Végülis engem nem érdekel különösebben, így is jól megvagyunk, abban meg igazuk van hogy az ő házuk, úgyhogy nem hiszem hogy jogos lenne emiatt feleselni.

2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes, milyen szülők vannak - akik azzal jönnek, hogy "majd saját lakásotokban alszotok együtt annyit, amennyit akartok" azoknak gondolom (remélem), segítenek a lakásvásárlásban.


Vagy képesek lennének elnézni, hogy 40 éves korukig ne alhassanak együtt?

Nem értem, miért sajnálják ezt a gyerekeiktől (18 év felett)


Fürdőszobai tumultus, ugyan már - érdekes, nálunk vagy a barátoméknál soha nem volt ilyen, mindent meg lehet oldani, ha az ember akarja, ez csak kifogás.

(ha ez mégis akkora gond, és másképp nem megy, nem akkor kell ott aludni, amikor mindenki egyszerre megy reggel dolgozni, hanem hétvégén, stb.)


Ha a párnak van külön szoba, semmi tumultus nem lesz a lakásban, csak utálatos emberek közt.


Anyukám tisztában volt vele, hogy nem vagyunk abban az anyagi helyzetben, hogy lakást vegyen nekem, de (egyetemtől kezdve) soha nem is szólt, ha a barátomat felhoztam és itt aludt. És érdekes, a fürdőszobával se volt soha gond.

2011. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

* majd saját lakásotokban alszotok együtt annyit, amennyit akartok


Ezt én írtam. A lakás vásárlásban nem hiszem, hogy a segítségünkre lesznek. Ráadásul nálunk nem lenne tömeg a fürdőben se, hiszen kertes házban élünk, a szüleim az alsó szinten, én és a testvérem a tetőtérben külön szobában vagyunk... Szóval nekünk fönt van külön fürdő, nappali, konyha, wc és a 2 szoba. Nos, nálunk még így se lehet szó róla.

2011. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

mondd meg nekik, hogy már szexeltetek, mert azt bárhol lehet, hegytetőn, játszótéren éjszaka, kocsiban, mittudomén...

de azért jó lenne ágyban is, meg együtt aludni is


haha

2011. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!