Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 19 éves...

Normális az, hogy 19 éves vagyok,9 hónapja vagyok együtt a barátommal, és a szüleim egyszerűen hallani sem akarnak arról, hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy ez nem olyan dolog, amit pár hónap után illik felhozni, de még csak a hetekben kezdtem emlegetni a dolgot, és egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy már nem vagyok kislány, és kezdek kiakadni...
2011. jún. 1. 17:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

00.48 vagyok - én csak annyit tudok, hogy Anyukám az 1,5 szobás (egymás melletti szobás!) kis panelunkban is megengedte, megengedi. (18 éves korom óta 3 tartós kapcsolatról volt szó.) Sőt, 77 éves Mamám is tud róla, és ha nem is kommentálja, de nem tiltakozik.


Vannak ilyen emberek is, meg olyanok is...

2011. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szóval a fürdőszoba, helyhiány stb. nem kifogás.


"Majd a saját lakásotokban" szerintem akkor jogos, ha valóban saját lakáshoz segítenek jutni.


"Ne lássák,mikor szexeltek" - ezt ki kéne javítani "ne lássuk"-ra :P Másokat nem érdekel.

2011. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"szerintem akkor jogos, ha valóban saját lakáshoz segítenek jutni." Ezzel nem lesz probléma, támogatni fognak.


"ezt ki kéne javítani "ne lássuk"-ra :P Másokat nem érdekel." Sajnos de, egy undorítóan pletykás, rosszindulatú faluban élünk, ahol még 4 év után is téma volt hogy együtt vagyunk.


A fürdőszobai tumultussal kapcsolatban pedig, egy helyiségben van a wc és a fürdőszoba, és még úgyis nagyon sokszor van vita belőle, ha nincs itt senki más. Szóval valahol megértem őket.


25/L

2011. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hm mondjuk faluban tényleg más lehet.
2011. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

mi is kis lakásban éltünk anyummal, mégsem ágált ellene, hogy 17-18 éves koromban ott aludjon a barátom. ismerte a srácot, kedvelte, elfértünk. ha nagyon jófej akart lenni, akkor átment aznap este, a és párjánál aludt ő is.


furcsa, nálunk ebből sosem volt probléma.

sőt, egyszer látta rajtam, h ki vagyok borulva, mer egy idióta nagyon megbántott. mondta, h nyugodtan menjek át a barátomhoz aludni, majd ő megvígasztal :D


szerintem ennyi idősen a tiltás inkább ellenszenvet ébreszt a szülő iránt a gyerekben. mert mondjuk más eset az, hogy 15 évesen nem engedi koncertre vagy bulizni. akkor még haragos a gyerek, de pár év múlva rájön, h ennek oka volt, és talán még hálás is lesz a szülőnek. de könyörgöm, 18 éves korban nem olyan nagy bűn, és nem jár semmilyen veszéllyel az, ha valaki a párjánál alszik.

2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
nem, ez egyáltalán nem normális..én az ilyen hülye begyepesedett elveik miatt megcsömörölnék anyáméktól, de szerencsére nem ilyenek..szerintem ha van lehetőséged rá, sürgősen keress munkát és költözz el otthonról..mert ha még abba is bele akarnak szólni, hogy hogy meg mikor szexelj, akkor minden másba is bele fognak..és az biztos nem hiányzik neked.
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A kérdező is és több kommentelő is írta, hogy főleg apuka volt fennakadva a témán...arra nem gondoltatok, hogy milyen érzés apukának :)


Az ő pici kicsi féltett kislánya felnőtt, s ráadásul az ő házában/lakásában szexel. Már nem ő az "első férfi", az "imádott" az életében.


Én sem feküdtem össze még huszonévesen sem a párommal (azóta férjem) otthon a szüleim házában. A férjem már most kifordul magából, ha arra gondol, hogy az ő pici édes kis hercegnője egyszer felnő és szintén szexelni fog a mellettünk levő szobában :) Pedig még csak 2 éves! De már most utálja a leendő barátját/ait. Szidja is őket rendesen. :D


Tehát valahol megértem az apákat. Próbáljátok valahogy máshogy megoldani...nem kell támadni, lelépni, arcába vágni, hogy felnőtt vagyok...épp elég trauma az a szülőnek. Főleg, ha apuka imádja a kislányát. :)

2011. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!