Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legkedvesebb dolog,...

Mi volt a legkedvesebb dolog, amit megtettél a párodért?

Figyelt kérdés
Akár amit te úgy gondolsz, vagy akár, amit ő úgy gondol,hogy a legrendesebb,legaranyosabb dolog volt tőled!
2011. jún. 2. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hete lehettünk együtt, amikor ételmérgezést kapott.

Egyből bevittem kórházba, pedig ő utál nagyon odajárni, de nem érdekelt. Kivettem 3 nap szabit, hogy vele legyek, pedig távkapcsolatban éltünk :)

2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Gyereket szültem neki. Ő legalábbis mindig ezt emlegeti fel a legtöbbet, a legnagyobb hálával. :)
2011. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elhagyott... hogy nélküle boldogabb életem legyen
2011. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden olyan alkalom, amikor pontosan tudta, hogy a hátam közepére nem kívánom valamelyik rokonát, mégis erőt vettem magamon és TÉNYLEG jó képet vágtam hozzá. Szerintem ilyenkor a leghálásabb, mert tudja mekkora erőfeszítésembe kerül, ezért sokszor nem is vagyok erre képes...

Vagy az, amikor régóta nem találkoztunk valamelyik rokonával és konkrétan én mondom neki, hogy menjünk és látja, hogy jól is érzem magam.

2011. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszoktattam a fűről. Persze ehhez ő is kellett, de azóta igen sokat javukt az életminőségünk.
2011. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éven keresztül három munkahelyen dolgoztam egyszerre, hogy a volt vőlegényemet a harmincadik születésnapján elvihessem Tunéziába egy hétre. Nehéz volt, mert mellette építkeztünk. Igaz, nem csak a születésnapja miatt volt, hanem azért is, mert akkor már tíz éve együtt voltunk és szerettem volna valamivel feldobni a szürke hétköznapokat. Nem jött be, egyrészt mert rohadt hálátlan volt és ordibált velem, hogy hogyan mertem megszervezni egy utat a háta mögött, másrészt pedig mert rá fél évre szétmentünk... de Tunézia még mindig gyönyörű emlékként marad meg bennem!
2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!