Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 13 éves gyerek az anyukájával alszik? (Heti pár alkalommal) Baj lehet ez a gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:57
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Nem elváltak a szülők,csak messze dolgozik az apuka.Úgy szoktak rá az együttalvásra,hogy kiskorukban (3-4 évesen) éjszaka felénél mindig átmászkáltak a szülők szobájába.A végén már mindig együtt aludtak.Pár éve már nem mindig alszanak együtt,néha tesókkal,unokatesókkal.

Mentek a zöld kezecskék!:)

2011. jún. 3. 20:15
 22/40 A kérdező kommentje:
Nem szándékoznak "örökké" együtt aludni:)Már egyre kevesebb ilyen alkalom van.
2011. jún. 3. 20:17
 23/40 anonim ***** válasza:
52%
8-10 éves korban már ne aludjon együtt se fiú, se lány a szüleivel, még alkalmilag se!
2011. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%
"éjszaka felénél mindig átmászkáltak" - ezért mondtam, soha! mert amit a kicsik jó bulinak éreznek- abból elég szívósan rögtön rendszert is akarnak csinálni - és nagyon nehéz leszoktatni..
2011. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Igazából a leszoktatással nincs gond:)Csak jó érzés együtt aludni,ha úgy támad kedvük.De nem feltétlen akarnak együtt aludni.Csupán szeretnek.

Köszi!:)

2011. jún. 3. 20:22
 26/40 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem.nekem sokszor volt olyan,hogy disco után anyával aludtam.jóé esett a közelemben érezni.19 L
2011. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ezzel semmi gond. Ha pl. anyukám meglátogat, a mai napig egy ágyban alszunk, amikor a párom éjszakás. Soha nem jutott eszembe semmilyen szexuális tartalmú dolog emiatt.
2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
65%

Nem baj,esetleg csak akkor ha erre kényszerítve van és nincs más lehetősége ( saját ágy vagy szoba hiánya)

Én kiskoromban a tesómmal örültünk ha együtt aludhattunk anyukánkkal a ritka alkalmakkor (amikor apukánk éjszakás volt) szinte mindig ott aludtunk.Akkor lehettem én is 13 körül de inkább 12:)

2011. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%

Olyan értelmesek vagytok, már 3. oldalon keresztül azt fújjátok hogy nem egészséges.

Nem csupaszon alszik az anyja előtte, nincs abban semmi ha 1üt alusztok, meg miféle pszichoszexuális fejlődésre lenne negatív hatással?:D besz*rok


2 oldalra fordultok és alusztok nem ölelkeztek meg ienek, bár az se gond mert csak muterod.

És külön tudja választani az ember a lányt és szülőt.

18/F

2011. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem gond. Nálunk is van néha hasonló helyzet, semmi rossz hatással nincs a gyermekre. Olyankor sokat beszélgetünk, jó érzés, nyugalom van a gyermekben. Miért ne adhatná meg az anya, a gyermek ha már nem érzi a hiányát, úgyis egyre ritkább lesz az alkalom.
2011. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!