Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az én szüleim...

Mit csináljak ha az én szüleim csúnyán összevesztek az unokatesóm szüleivel, és ez által ez uncsimmal is ellaposodott a barátságunk?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy "kis" affér a két család között és azóta hajlik egyik fél se a békülésre. Viszont én nagyon jóba voltam az uncsimmal,heteket töltöttünk egymásnál,és rengeteget beszélgettünk msn-en is. Mióta összeveszett a két család azóta már nem is beszélünk. Viszont én nagyon szeretem őt és szeretnék vele újra beszélgetni csak azt nem tudom hogy a család hogy viszonyulna ehhez? Meg se merném említeni hogy az uncsimnál akarok aludni stb....

Szerintetek mit csináljak?

16/L


2011. jún. 5. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a család beleszólna a ti barátságotokba. Max. nem alszol nála, találkozzatok délutánonként, beszélgessetek msnen. Szerintem írj neki, a szüleitek büszkesége miatt ne ti szenvedjetek!:)
2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali

Én is így vagyok ,de az unokatesóimmal nagyon jól elvagyok.A gyerekeknek semmi köze a felnőttek vitájához igaz ,hogy nem megyünk egymáshoz látogatóba ,de amikor találkozunk együtt bulizunk akkor nagyon jól elvagyunk.

A szüleidet sem hiszem ,hogy zavarná a dolog hiszen a gyerekeknek semmi köze a felnőttek vitájához.Mindenesetre megkérdezném a szüleim ,hogy mi lenne ,ha találkoznánk xyal a parkban?Hogyha azt mondja ,hogy szó sem lehet róla akkor kérdezd meg miért nem mit tett az unokatesód ,hogy ennyire tíltani kell.Ekkor lehet elmondják az okot ,de lehet ,hogy elengednek mert belátják igazad van.

2011. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak elég messze lakunk egymástól (25km) és ezért szoktunk egymásnál aludni mert nem két perc oda-vissza az út,és sok idő elmegy vele.
2011. jún. 5. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
az nincs messze!!! arra felé nincs busz?
2011. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De van,sőt még vonat is,csak nem ismerem a járást arra fele,mert mindig kocsival hoztak meg vittek.
2011. jún. 5. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent el kell kezdeni egyszer. Ha annyira akarsz vele találkozni, akkor nem nagy áldozat felülni egy buszra.
2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!