Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene máshogy csinálnom?...

Mit kellene máshogy csinálnom? Egyáltalán: mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje nincsen senkim és már nagyon is vágyok egy kapcsolatra. De sajnos nem jön össze semmi, az meg mégjobban frusztrál, hogy a környezetemben egy barátnőm kivételével mindenkinek tartós kapcsolata van.

Nem tudom mit csinálok rosszul, hogy nincsen senkim..

Figyelek a külsőmre (egyébként sok bókot kapok), próbálok barátságos lenni és az elvárásaim sem nagyok.

Nem vagyok bezárva a négy fal közé, bár az igaz, hogy discoba nem gyakran járok, az valahogy nem az én világom.

Mit csináljak máshogy, hogy ne egyedül töltsem megint ezt a nyarat is??


2011. jún. 5. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes úgy közeledni a férfiak felé(egyszerre több felé is),hogy lássák rajtad,hogy többet akarsz holmi barátságnál..tegyél célzásokat,utalásokat arra,hogy mit szeretnél.
2011. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés, én is szeretnék erre jó választ találni, de nem egyszerű. én is hasonló cipőben járok. ha tényleg sok helyre járkálsz és a külsőd is rendben van akkor sok mindent nem lehet tenni, csak nyitottnak, kedvesnek lenni aztán csak belebotlasz valakibe. minél több helyre jár az ember annál nagyobb az esély hogy összeismerkedik valakivel. bár tényleg nem egyszerű. vannak akiknek könnyebben jönnek ezek a dolgok, vannak akiknek nehezebben sajnos. amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem azért nem görcsölsz a témán, mert attól csak rosszabb lesz.

Az (talán) első válaszadóval nem teljesen értek egyet, az sem feltétlenül jó, ha rögtön bekomolyítasz, illetve érzékelteted, hogy milyen komolyan indítanál és folytatnál.

Ez ugyanis ugyanolyan ijesztő lehet, mint ennek ellenkezője.

Szerintem egyszerűen viselkedj természetesen, hordj ízléses és az alakodra jótékonyan ható ruhákat, ne viselkedj riasztóan. Amellett ugyanis, hogy tisztában vagy a pozitívumaiddal, nem biztos, hogy ugyanígy állsz a negákkal is. Ha anyukáddal bensőséges beszélőviszonyban vagy, kérj tőle tanácsot, kérd ki a véleményét arról, mit csinálhatsz rosszul. Vagy tedd meg olyan rokonnal, ismerőssel, baráttal, aki ismer téged, mert mi nem ismerünk, mi bármit elhiszünk :)

2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne görcsölj emiatt. Próbáld lazán kezelni a helyzetet, nem kétségbeesni. Ha próbálsz pozitívabban hozzáállni a kérdéshez az látszódni fog rajtad, így szívesebben fognak ismerkedni veled. Tapasztalatból mondom, amikor befordultam amiatt, hogy régóta nem volt senkim, a kutyának se kellettem, amikor meg már elegem lett az önsajnálatból és úgy fogtam fel, hogy lesz ami lesz, addig is örülök annak, ami van, egyből elkezdtek ostromolni. Lehet más gond is van, innen nem tudom megmondani, ahhoz az kellene, hogy ismerjelek. De az önbizalom a legfontosabb.
2011. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!