Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját kezűleg 1 éves unokatest...

Saját kezűleg 1 éves unokatestvéremnek mit csináljak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Én 10 éves vagyok,mind a ketten lányok vagyunk.Most 2011.06.12.-én ünnepeljük a szülinapját sürgős!válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. jún. 7. 17:11
 1/9 Darcy01 ***** válasza:
Szerintem kérd meg anyukádat, hogy süssetek együtt egy tortát vagy valamilyen aprósütit, amit a baba is tud fogyasztani.
2011. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Én 10 évesen nem voltam még elég ügyes ehhez, de ha esetleg tudsz horgolni, akkor csinálhatsz neki valami kis állatkát. Én mostanában nagyon szeretek olyanokat csinálni. Mutatok képet.


[link] kis medúza, ezt fel lehet lógatni és a csápjai olyan babajátékosak. XD egyszerűbb megcsinálni


[link] kisbárány, ez bonyolultabb kicsivel, meg elég időigényes, viszont nagyon cuki


[link] teknős, ez sem bonyolult annyira


[link] hát ez a nyuszi kicsit nehezebb...


A nagymamád nem tud segíteni? Ha mondjuk megmutatná, hogy kell horgolni, bár 10 évesen... nem tudom. Esetleg köthetnél kis sapkát... bár most nyár van...

2011. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyeneket akár anyagból, kis kézügyességgel, kézzel is varrhatsz, bár nem lesznek ennyire szépek...

Esetleg ha ismered a körmöcskét, polipot pl abból is tudsz készíteni.


Aki a horgolósat ajánlotta. Nem tud véletlenül mintát mutatni hozzá? Vagy honnan lehet ilyen állatokat letölteni?

Lovacska nincs esetleg?

2011. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: én vagyok a horgolós :) A mintákat a neten találtam, pl. a craftster.com-on van direkt olyan részleg, ahol ilyen kis figurákról beszélgetnek (amigurumi a neve egyébként), ott sokan leírják a mintát is. Vagy van még a lion brand yarn oldala, ott regisztrálni kell és ott is vannak ingyenes minták (onnan van a teknős is meg a nyuszi is). Ezek mind angol minták, nem tudom beszéled-e a nyelvet. Ha nem, nyugodtan küldj egy mailt és leírom, hogy melyik angol jelölés mit jelent.


[link]

Lovacskára ezt találtam, olyan Toy Story-s, szerintem jópofa, bár még nem próbáltam a mintát.

2011. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőhöz: süti előtt a baba anyukájával mindenképp egyeztetni kell, eszik-e már tejet, tojást, egyebeket...
2011. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a horgolósnak köszönöm :)


A kérdezőnek meg jó alkotást kívánok :)

2011. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az aq gond hogy a tota már meg va,de horgolni nemtudok!csak hímezni!aki tud hímezni vagy tudtok hímezős oldalakat ide írjatok:vikiki2001@citromail.hu köszönöm előre is


Téma:Születésnapi ajándék


Csak az alaphímzést tudom!

2011. jún. 8. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyetek egy egyszerű fehér bodyt, és hímezz az elejére vagy az ujjára egy szép virágot/macit/valamit, amit szeret!
2011. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a hímzésben kezdő vagyok
2011. jún. 9. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!