Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnál miért a harmadik...

Megcsalásnál miért a harmadik személynek akar ártani az, akit megcsaltak?

Figyelt kérdés

Amikor Anyu megcsalta Aput, akkor Apa egyből a másik férfit akarta megverni, nem hogy Anyut ordibálta volna le először..

A harmadik személy lehet nem is tudja, hogy a szeretője foglalt, nem?


2011. jún. 8. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

bizony. a 3. fél a legkevésbé hibás. egy kapcsolat 2 emberen múlik.

sajnos a primitív emberek nem gondolnak erre....

2011. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Mert könnyű egy vadidegent okolni amiért tönkrement a házasságod.

Amikor párkapcsolatban élsz és megcsalnak, akkor valószínűleg te szereted még a másik felet így nem róla gondolsz rosszat hanem egy idegenről, akivel semmilyen érzelmi szál nem köt össze.

2011. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Én mind a kettőt agyba főbe....De logikus, hogy előbb a párom kapna!!!!

23L

2011. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lenne a logikusabb..: DDD
2011. jún. 8. 12:39
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert könyebb bűnbakot keresni,mint beismerni,hogy ő is hibás,általában a nők férfiak akkor mennek félre ha nem kapnak meg valamit otthon.És arról nem aharmadik tehet,mert ha nem x lesz y,de a leggázabb mikor a feleség vibrátort vesz a férje mellett.
2011. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt nem is arról volt szó hogy Anyu nem kapta meg amit akart, egyszerűen bármilyen hihetetlen, szerelmes lett. Utána elváltak Apuval, és már több mint 8 éve együtt van azzal a férfival, és tényleg szeretik egymást.
2011. jún. 8. 12:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Erről nem nagyon tehet senki. Egyébként ilyenkor szerintem nem azért lehet hibáztatni a másikat mert szerelmes lett, arról nem tehet, hanem azért, mert nem szólt időben, hogy tiszta legyen a kép. Inkább titkos viszonyt kezdett a 3.-kal...
2011. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: Jaj ez a szöveg már olyan fárasztó... Egyáltalán nem törvényszerű, hogy az is hibás akit megcsalnak. Igenis vannak olyan gerinctelen és görény emberek, akik "csak úgy" félremennek. Ha pedig oka is lenne rá, akkor sem értem minek megcsalni a másikat. Oldják meg a problémát, vagy hagyja ott ha nem működik. A megcsalás gusztustalan dolog és kész!

On: Azért ha az apád az anyádat akarta volna megverni, mégiscsak durva lett volna, nem? Inkább a harmadik személyre irányította az agresszióját, valahol ez is érhető. Ha megcsalna a barátom, biztos hogy felpofoznám, (max csak ennyit tudnék ártani neki) de az is biztos, hogy a ribancát is megtépném. És rohadtul nem érdekelne, hogy ez mennyire gáz.

2011. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És ha megveritek a párotokat akkor majd ő veletek marad,aki menni akar az megy,nem lehet lasszóval kötéllel megfogni,de erőszakkal veréssel legkevésbe
2011. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyik barátomat megcsalta a barátnője, velem beszélte meg a srác. Ki akarta nyírni a másik pasast, kérdeztem miért? Miért nem a lányt kéri számon? Azt mondta azért, mert, ha a 3. nem sétál bele a képbe, még ma is együtt lennének.

Na szerintem ez nem igaz. Akit vinni lehet, azt viszik... a lányt vinni lehetett.

2011. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!