Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha nem...

Mit csináljak akkor ha nem érzek már szeretetet senki iránt a családomban? (se pedig semmilyen jellegű szeretetet)

Figyelt kérdés
pedig most született meg az unokhúgom is, de iránta se
2011. jún. 8. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
F*sza lehet nálatok a légkör,ha ide jutottál.
2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem is kell, hogy szeresd, az is elég, ha tiszteled.A hibát meg ne a környezetedben keresd, hanem magadban, mert ha te magad képtelen vagy szeretni, a környezeted nem sokat tehet érted.Érted?
2011. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsokat, de én már nem tisztelek senkit és semmit.
2011. jún. 8. 20:07
 4/21 anonim válasza:
0%
[link] , esetleg [link]
2011. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
15%
Bocsi, azt lehagytam, hogy BAROM!
2011. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nehéz neked tanácsot adni, semmit nem írtál le arról, hogy milyen dolgok történtek, amiknek hatására érzed azt, hogy senkit nem szeretsz. Saját családod: férjed, gyermeked van-e?
2011. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kösz a tippet, de még talán van reményem hisz még fiatal vagyok.
2011. jún. 8. 20:14
 8/21 A kérdező kommentje:
még nem értem el a 16 évet sem
2011. jún. 8. 20:15
 9/21 anonim ***** válasza:
20:12-es vagyok. Őszintén sajnálom, hogy ilyen fiatalon, ennyire nincsenek benned pozitív érzések. Valami nagy zűr lehet a családodban, ha ide jutottál. Nem akarlak faggatni, de nehéz segíteni ha nem tudom, mi okozta benned ezt a törést. De az jó jel, hogy azt írtad, talán kilábalsz belőle, mert még nagyon ég sok-sok pozitív érzést!
2011. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, kitörlődött egy sor...

Szóval persze, hogy kilábalsz ebből helyzetből, fel a fejjel! Minél több pozitív gondolatot kívánok!

2011. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!