Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem, vagy...

Helyesen cselekedtem, vagy netán elítélendő dolog?

Figyelt kérdés

Három éve kezdtem a főiskolát egy másik városban. Minden nap busszal kellett bemennem, és így alkalmam nyílt megismerni közelebbről az illető sofört.

A sulim első évében lett két éve, hogy a felesége sajnos meghalt és hátramaradt egy kisfiú, akit nagyon megrázott az eset és igen visszahúzódó lett.

De lassan megkedvelt a kicsi drága és én is őt. Mára odáig jutottunk, hogy megért, hogy hagyjam, hogy anyának szólítson amit örömmel fogadtam. (mindketten tudjuk, hogy az igazi édesanyját soha nem pótolhatom, de azért jól kijövünk.)

Az édesapja (30 éves) is lassan feldolgozta a felesége halálát és más szemmel kezdett nézni rám, a tegnap megkérte a kezemet és én ennek kimondhatatlanúl örülök mert nagyon beleszerettem. Főleg, hogy nemcsak a családja fogad el, hanem a kisfiú nagyszülei (a feleség részéről) is örvendenek, hogy a kisunokájuknak jó édesanyja lesz.

Ám az egyedüli dolog ami a boldogságomat árnyékolj, az egy rosszindulatú nő, akinek nincs ínyére, hogy a párom engem vesz el és nem őt. Folyton rosszat mond rólam, főleg a páromnak, aki szerencsére mellettem áll és világossá tette előtte, hogy én leszek a felseége.

Szerintetek jól tettem, hogy elfogadtam a házasságot, és hogy már most családomként szeretem őket?


22/nő


2011. jún. 8. 20:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
árnyékolja
2011. jún. 8. 20:37
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
he??????????? szereted a pasit? ha igen, mi a gondod? ki a szart érdekel, mit mond valami nő?
2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz azzal a nővel. Irígy p***a. Légyetek nagyon boldogok!!! :)
2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem, és ő is szeret engem
2011. jún. 8. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Ebben csakis te dönthetsz, ha jól àtgondoltad és nem fogod megbànni, akkor aszerint cselekedjél.A rosszindùlatù nõvel meg nem kell foglalkozni.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból azt mondanám, hogy mindenképpen jól tetted, mert kizárólag 1 szál ember maradt, aki csupán irigy, viszont nem lényeges a családi boldogságban, hogy így mondjam. Szóval szerintem jól cselekedtél, azt viszont nem tudom, hogyan békülj ki, bocsánatot kérek. Ez csak az én véleményem.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a nő képtelen megérteni, hogy a oárom nem akar tőle semmit.
2011. jún. 8. 20:48
 8/17 A kérdező kommentje:
párom
2011. jún. 8. 20:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj a nővel! A lényeg hogy boldog vagy a pároddal és a kisfiával.Egyedül csak a nő esett pofára:) Sok boldogságot!
2011. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De jó!!!! Happy end! :P


Ha minden tökéletes, elfogadnak téged a párod volt feleségének a szülei, szeret a kisgyerek, kölcsönös a szeretet a párod és közted, akkor szerinted egy idegen véleményére kell adni? Ugyan már!! A kedvesed téged szeret! :P


Legyetek nagyon boldogok, szeresd a kisfiút, és soha de soha ne legyen lelkiismeret furdalásod e kapcsolat miatt! :)))

2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!