Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj/férfi nélkül lehet...

Férj/férfi nélkül lehet teljes életet élni szerintetek?

Figyelt kérdés

Na nem a mostanában divattá vált szingliségre gondolok mint a Szex és New Yorkban, hanem mikor valaki keresgél, de nem találja meg azt a férfit akivel boldog lehetne.

Több olyan nőt is ismerek akik mellett nincsen férfi, de így is jól megvannak hosszú-hosszú évek óta. Igaz gyerekük az van (nem tudni ki az apjuk, vagy egy kb 1 éves kapcsolatból fogantak) de nem tudom ez mennyire lehet valóban boldog élet.


2011. jún. 8. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, én is mostanában kezdtem gondolkodni rajta. 26 múltam, 3 éve egyedülálló.. Sok rossz tapasztalatom van férfiak terén, de nagyon szeretnék egyszer párt találni. Nem esem kétségbe, ha még évekig várat magára, de azért nem biztos hogy boldog tudnék lenni egyedül életem végéig.. Az tuti, hogy én soha nem fogok megállapodni egy olyan kapcsolatban, ami csak kötöttséggel jár, de boldoggá nem tesz. Akkor inkább egyedül maradok. Viszont gyereket szeretnék, így ha kezdenék kifutni az időből, én simán vállalnék, ha van kivel, max. különálló szülőként neveljük fel a kicsit.. Nem lenne egyedi eset.

Én azt mondom, boldog életet lehet élni társ nélkül, de teljeset nem biztos.

2011. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
én még nem hallottam olyat, aki akár,ilyen (jó-rossz) párkapcsolatban is, de az egyedüllétről álmodozna...
2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 napietus ***** válasza:
71%
szerintem még mindig jobb, mintha hozzámenne valakihez csak azért, hogy férjnél legyen, aztán csak boldogtalanságot hozna mindenkire. de én nem tudom elképzelni, hogy ne mentem volna férjhez, viszont szerencsém volt, hogy megtaláltam az igazit. valami hülyéhez biztos nem mentem volna hozzá, akkor már inkább maradtam volna egyedül.
2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehet férfi és gyerek nélkül is élni,boldogan.

Nem vagyunk egyformák szerencsére,én megőrülnék ha a párom nem lenne az életemben.De van akinek ez nem hiányzik és úgy is teljes életet él.

2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
*akármilyen
2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező, a magyar nyelv csodálatos.

Egy férfi oldalán a FELEség van. Fele ő, fele pedig a nő, akire rátalált. Így lesz egy egész, vagy ahogyan Te fogalmazol: teljes.

Házas emberként mondom: nem lehet egyedül teljes életet élni. Lesz alkalmi partnered, aki testi társad lesz, de lelki nem. Anélkül pedig....

2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

A Sex és New Yorkban a főszereplő folyamatosan az igazit kereste, és két barátnője is:) Samantát leszámítva nem akart senki szingli maradni:D


A kérdésre válaszolva pedig: szerintem nem. persze lehet, hogy mégis van aki igen, de én például belepusztulnék, ha nem lenne társam. a barátok szerintem nem pótolhatják azt az embert, akit szeretsz, akiben megbízhatsz, támaszkodhatsz rá, bármilyen gondolatodat meghallgatja, ha nem ért veled egyet, akkor is megpróbál megérteni, ha számodra valami fontos, soha nem kell magányosnak, elhagyatottnak érezned magad, mindig lesz egy kéz, ami segít ha szükség van rá, egy váll, egy kar, ha bánatos vagy, mindig lesz aki megvigasztal stb stb stb...

2011. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
egy nő addig lehet egyedül igazán boldog, amíg meg nem érzi a párkapcsolat ízét egy férfivel...
2011. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy lehetséges, szerintem vannak olyan nők akiknek nincs férfi az életében és boldogok. De ha a boldogságot lehet mérni akkor szerintem az a nő, aki mellett egy -számára megfelelő- férfi áll, valószínűnek tartom hogy boldogabbak.

De ez csak az én véleményem. Szerintem mindenki keresgélje csak a párját amíg úgy érzi meg nem találta az igazit.

2011. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

vagy akkor is keresne valamit?


szóval előzőm téves.

akkor sem biztos, hogy boldog.

2011. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!