Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve nem fizet gyerektartást...

Toba kérdése:

2 éve nem fizet gyerektartást az exem. Végrehajtónál van az ügy már egy éve. Meddig ülhet még rajta a végrehajtó mert azt mondta a gyámügyes addig elutasítja a gyermektartás megelőlegezésemet amíg 2szer nem lesz kiírva a ház árverezésre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit! Ahhoz,hogy a behajthatatlanság tényét megállapítsák,ahhoz kell e két árverés.
2011. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
a végrehajtó a Vht. alapján dolgozik. az ingatlan árverés a legutoló, előtt megpróbálja banszámláról inkasszálni, jövedelemből letiltani stb. a végrehajtást kérőt (esetedben a bíróságot) folyamatosan értesíti a végrehajtási cselekményekről, és azok eredményéről.
2011. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,de az a tényeken nem változtat hogy a fiam nem tudja akkor folytatni a tanulmányait,és a nagyobbik lányom tanulmányai is kérdésesek mert 130 ezer forintból nem tudom őket taníttatni.A gázt már kikapcsolták nálunk szóval nincs igazság!
2011. jún. 9. 10:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Diákhitel esetleg?
2011. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Feketén dolgozik az exem bankszámlás dolgon már túl vagyunk már a 6000ft körüli pénzt is befizettem a földhivatal felé.De még tavaly márciusban.Azóta semmi nem történik.
2011. jún. 9. 11:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Diákhitel?Mire?A munkanélküliségre?Az apja meg majd 1 millióval tartozik?Egyébként majd halasztanak,vagy nem tudom..
2011. jún. 9. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én inkább vennék fel valamennyi diákhitelt,hogy tudjam folytatni a tanulmányaimat. Nem azt mondtam,hogy a suli végéig vegye fel, hanem csak addig, amíg meg nem kapjátok a pénzt!
2011. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy a fiam inkább elhagyja az országot és kimegy dolgozni a rokonokhoz,mintsem ebbe a bizonytalan helyzetbe bármilyen hitelt is felvegyen.Aztán pár év múlva majd megköszöni az apjának...Igaz már 2 éve nem is tartják a kapcsolatot vele.Ebbe csak az a szörnyű hogy az új feleség nagyon jól él nyaralgatnak meg van egy közös gyerek is.Tehát ők nagyon boldogok.Az hogy a gyerekei szó szerint nélkülöznek nem érdekli.
2011. jún. 9. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahogy jónak látjátok!

De a diákhitelt csak akkor kell törleszteni, ha van munkája, és valami minimális összeggel is lehet. Barátnőm a kezdő fizujából kb. 3 ezret fizetett havonta,amikor már jól keresett,akkor megemelte. De ő sokat vett fel!

2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát kösz de mi ezt kihagyjuk.
2011. jún. 9. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!