Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év viharos kapcsolat után...

10 év viharos kapcsolat után haldoklóban van a valaha szuper szexuális életünk (40-50 közöttiek vagyunk és nem élünk együtt). Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szerelmes belé, de még mindíg ő az egyetlen, aki legalább meg tud nevettetni. De nem tudnám elképzelni hogy együtt éljünk, annál jobban szeretek egyedül lenni és kicsit ő is hasonló ebben. Ő nem akar szakítani, türelmes. Csakhogy én nem csak vele nem akarok már szexelni, hanem senkivel. Teljesen megszűnt a szexuális érdeklődésem, más férfival sem tudnám elképzelni, rájuk sem nézek, szinte ellenérzéseim vannak a szexualitással kapcsolatban. Nem tudom hogy a szerelem hiánya okozza (nem hiszem, mert vágyak attól még lennének) vagy már a klimax előszele miatti hormonális változás? Már az sem esik jól ha hozzámér, pedig évekig fantasztikus volt a szexuális életünk. Nem tudom a kapcsolatban lehet a hiba (sajnos voltak hibák bőven..), vagy a hormonjaimban, mert ez így már mindkettőnknek kellemetlen.
2011. jún. 10. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Jó eséllyel a klimax.


Nézd a jó oldalát, nemsokára nem kell tablettát szedni!

2011. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy a klimax!!

Esetleg próbálkozz meg valamilyen hormon hatású gyógyszer szedésével.. Csodákra képes klimax idején!! :)

2011. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja! természetesen azt a doki írja elő!! tehát ne magadtól kezd el szedni!
2011. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót évek óta nem szedek, mégsem lettem terhes, soha nem is akartam gyermeket gyermekkori traumák miatt. A hormontablettáktól félek eü okok miatt.

Voltak érzelemmentes kapcsolataim, de azokban ennyire nem "szabotáltam" a szexet. Bánt hogy nem tudok vele már olyan lenni mint rég, egyre több a feszültség bennem.

2011. jún. 10. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

"Esetleg próbálkozz meg valamilyen hormon hatású gyógyszer szedésével.. Csodákra képes klimax idején!! :)"


Ja, tobbet art, mint hasznal.

2011. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha saját tapasztalatra vagy kíváncsi, akkor én azt mondom, lehet, hogy inkább a pároddal kapcsolatos felgyülemlett problémák, a kihűlőben lévő kapcsolat (meg az emiatt érzett csalódás, megbántottság, szorongás stb.) okozza az egészet.


Ugyanis idővel valóban csökken a szexuális vágy mértéke, de nem szűnik meg, nem tűnik el.


És, a nők először is a lelkükkel szeretnek. Ezért nem kívánod a párod, és ezért nem vágysz idegen pasikra. Ha rendeződne a kapcsolatotok, vagy beköszöntene egy új szerelem, meglásd, újra elöntene a vágy:)!


Tehát légy türelmes magaddal és próbáld rendbe tenni az életed, a lelked, a többi meg már jönni fog magától...:)

2011. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok és teljes egészében egyetértek avval a hozzászólóval, aki a problémák miatt keletkezteti vissza az érzelmi élet nélküli párkapcsolatot. Valahogy ujra kellene kezdeni, mert a testi kapcsolatra is szükség van, hiszen az egy kontrollja lehet az érzelmi együttlétnek.
2011. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 11. 04:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, és...? Hogy döntöttél a továbbiakról?
2011. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok képes dönteni. Igaz, már másik kérdéshez tartozna, de magyarázatként leírom, hogy nem vagyok egyszerű eset, szeretek egyedül lenni, nem akarok házasodni, szülni, és nem akarok kiszolgáltatva lenni senkinek, és nem is tudnék elviselni állandóan magam mellett valakit. Így nem is mernék új kapcsolatba kezdeni, hiszen kinek kéne egy ilyen félresikerült nő, főleg 40 felett?? Alkalmi kapcsolatokra nem vágyom, az nem az én világom. A jelenlegi párom már ezt megszokta, mert ő is szereti bizonyos mértékig a szabadságot, ezért nagyon sok komoly probléma ellenére még együtt vagyunk. Nem mondanám társfüggőségnek épp a leírtak miatt. A fenti kérdés viszont "újdonság" a kapcsolatunkban, amivel nem tudok mit kezdeni, de elég kétségbeejtő.
2011. jún. 12. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!