Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után 2 hónappal...

Eljegyzés után 2 hónappal esküvő. Nem korai?

Figyelt kérdés
A testvéremnek 1,5 hete kérte meg a barátja a kezét. 2 éve élnek együtt, bár 2 alkalommal külön töltöttek 1-2 hónapot. Ahogy megkérte a kezét, már el is kezdték szervezni az esküvőt, augusztus elejére kaptak időpontot. Már a ruha is megvan, a helyszín, zenészek. Nem baj ha ennyire kapkodnak? A testvéremnek mindig az volt a vágya, hogy egyszer férjhez mehessen, és most mivel megkérték, olyan mintha nem akarná elszalasztani...Amúgy a barátjának már van 4 gyereke, 2 nőtől. Én féltem, hogy nehogy rossz vége legyen, ha elkapkodják a dolgokat. Szerintetek nem rossz az ilyen kapkodás?
2011. jún. 10. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, nekünk is így volt, 2 hónap alatt szerveztünk meg mindent. :)
2011. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért, mire várjanak? Lánykérés=feleségül akarja venni. Ennyi.
2011. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az esküvő már régen kiment a divatból.
2011. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
23:30 - ez hogy jött ide?
2011. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

de, nekem fura ez a kapkodás, pláne a tények ismeretében (4gyrek, 2 házasságból) gyanakodnék.

én ha a testvéremről lenne szó, kerüljön amennyibe kerül, magánnyomozót fogadnék és alaposan utánanézetnék a pasinak.

nehogy csőbe húzza valamivel, amire ő nem is figyelt, úgy elvakította a rózsaszín köd,hogy végre férjhez megy. ilyenkor neked kell okosabbnak lenni és lecsekkolni a pasi múltját, ha nincs semmi olyan,ami aggodalomra adna okot, akkor se nyugodj meg, nekem már eleve az furcsa,hogy egy pasi akinek elromlott már 2 kapcsolata, az nagyon nehezen vagy egyáltalán nem ugrik bele még egy házasságba, pláne nem ilyen gyorsan!


nyomozz, sok a csaló, nehogy rossz vége legyen.

2011. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
100%
az, hogy az eljegyzés és az esküvő között csak 2 hónap van, önmagában nem gond. engem inkább a 2 asszonytól 4 gyerek aggasztana...
2011. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Anyám borogass...még jó hogy egyke vagyok :-D


(első voltam)

2011. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 napietus ***** válasza:
52%
nekem is ez jutott eszembe, nem-e véletlenül valami hozományvadász-féle a hapsi...
2011. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A 4 gyerek 2 anyától aggasztana, bár nekem az eljegyzés után 2 hónappal esküvő is furcsa. Bár az igaz, hogy a mi esetünk sem példaértékű: 12 éve volt az eljegyzésünk és azóta sem házasodtunk össze.
2011. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem, ha meg tudják oldani a szervezést. Lehet, hogy nem lesz világraszóló fú, de puccos, percre pontosan kimunkált-tervezett lakodalom, de egy tisztességes, szép szertartást ennyi idő alatt is simán meg lehet szervezni.
2011. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!