Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elakarok szökni itthonról....

Elakarok szökni itthonról. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
apám részeg (mint mindig) és ököllel kiütötte az ablakot ugy h az egész szilánk rám meg anyukámra ment minden véres..most pedig megy a nagy vita,folyton veszekednek :((
2011. jún. 11. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
elmenni jó lenne az biztos,de gondolj csak bele anyukád helyzetébe.Hagynád ott vele,hogy szenvedjen tovább?Apádnak segitség kell.
2011. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom h segitség kell neki,de hiába mondom nem hajlandó ráadni magát
2011. jún. 11. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyudnak is segítség kell, ha annyi esze nincs, h összecsomagoljon, és lépjen onnan - elsősorban miattad - minél előbb.
2011. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

één már ezt nem birom :(

mindig ez megy nálunk,a veszekedés,és az h mindent tönkre tesz apu :( köztük az életemet is :(

2011. jún. 11. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Uhhhh :S Hány éves vagy?

Ne szökj el otthonról,tudom hogy milyen ilyenkor mert nekem is veszekedtek sokat a szüleim,verekedtek is,DE ne menj el otthonról,hisz anyukádnak valószínűleg szükséges van rád! Vannak testvéreid? Milyen a kapcsolatod anyukáddal?

2011. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok és lány..

van egy tesóm de ő most nincs itthon

anyukámmal viszonylag jó a kapcsolatom,de ő se a jó szülők mintaképe :(

2011. jún. 11. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartósan elszökni nem jó ötlet. Ha lenne egy hely, ahová ilyen balhék idején vissza tudsz vonulni, az segíthetne (barátnőnél, osztálytársnál, ilyesmire gondolok). Tudsz ilyet?
2011. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még bírd egy ideig. És jól jegyezd meg, hogy milyennek nem szabad lenned, ha felnősz. Sajnos legtöbbsdzör az ilyen csalládban felnőtt gyerek maga is ilyenné válik. Lehet, hogy a szüleiddel is ez a helyzet. Az alkohol meg gyógyíthatalan, végzetes, nem tehetsz semmit ellene.
2011. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!