Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikőnknek van igaza?

Melyikőnknek van igaza?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy anyósommal tegnap összevesztünk,mert nem értettem,hogy mit akar ezzel a kiejelentésével?

Felújjítás volt nálunk,és az ő barátnőjének a veje volt a kivitelező...na már most nem teljes munkát végzett,értem ezalatt,hogy pld úgy cserélte ki a bejárati ajtónkat,hogy alul átlátni alatta,nem kötötte vissza az áramot-így 2 hétig áram nélkül voltunk,nem rakta vissza a csillárokat-holott ez is benne volt az árban.Mikor mi ezt szóvá tettük,anyósom megkérdezte a férfit,hogy miért nem rakta vissza a lámpákat,az volt a válasz,hogy azért,mert én nem mostam le őket!Hát úgy hogyan mossam le,ha addíg el kellett itthonról költöznünk anyósomhoz és nem tartózkodom itthon???-kérdeztem én.Aztán anyósom megbeszélte az ő barátnőjével,hogy a mai napon idejön a férfi és befejezi az ajtót,és ezért anyósomm felajánlotta,hogy a mi cseresznyefánkról nyugodtan szüreteljen a barátnőjének a férfi.Én meg kifakadtam,hogy innen ugyan nem fog,mert kirúgom alóla a létrát!ERRE AZ VOLT A VÁLASZA,HOGY TÉVEDÉSBE NE ESSEK ,itt a fél cseresznyefa az övé.a másik fele meg a fiáé-magyarán nekem ittsemmihez közöm nincsen (ami megjegyzem így is van)-dehát ezt most miért kellett kihangsúlyoznia?Én soha nem vettem eln senkiét,csak adtam-ezért tartok itt ahol tartok.Igazából kinek van igaza?

Egyébként a tegnapi napot sem értettem,mert amit leszedtünk cseresznyét,hogy elteszem,felhívta a barátnőjét és el akarta adni neki,mondván,hogy 200 ft is pénz-nem akartam mondani neki,hogy azért ennyire nem vagyunk szegények,de aztán azért nem tudta eladni,mert nem vette fel a telefont a barátnője...


2011. jún. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit durvavolt, hogy kirúgnád alóla a létrát XD

Én akkor is neked adok igazad, kerüld az anyóst, az lesz a legjobb:)

2011. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még olyat is mondott nekem tegnap,hogy nem kell nekünk találkoznunk..-hát mondom,ha így gondolod-nagyon sajnálom,csak azt nem értem,hogy ha van egy kis vita-rögtön a tulajdonviszonyokkal jönni-hát elég érdekes...sajnálom,hogy így félre ismert..
2011. jún. 12. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben igazad van. Legyél gonosz, és mond el a férjednek. Mondjuk annyi, hogy ha már megígérte a cseresznyét, akkor gondolom nem akarta visszavonni a szavát. Amúgy meg lehet csak ilyen rossz természetű, és nem szándékos sértésnek szánta. Azért a férjed szólhat neki, hogy azért fogja vissza magát.
2011. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kifizettétek a munkáját, amit nem is úgy végzett el ahogy meg volt beszélve, hát ne hogy már majd még ti adjatok neki valamit is azért, hogy befejezze normálisan.

Ha oda meg csinálja meg a munkát és zavard el a fenébe, én biztos ezt tenném. Ha eljut a létráig akkor engedd neki hadd menjen fel de ha tetejéhez ér lökd el és majd meggondolja kivel szórakozzon.

2011. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igazság mindig annál van, aki szeret, tud szeretni.

Egyébként pedig én nem véletlenül nem laktam soha az anyósomékkal. A feleség, a házasság mindig elsőbbséget kell, hogy élvezzen minden kapcsolattal szemben. Remélhetőleg a párod veled szolidáris, az anyjával szemben.

Ellenőrizd, rendben van-e a kapcsolatod, mert aki érzi, hogy fontos, védelme van, és szeretve van a párja által, azoknak a nőknek rendben van a többi kapcsolata is, mert be vannak töltve a szükségei. Küldöm a támpontot:

Az intimitás területei

Testi intimitás (ölelés, érintés, simogatás, szexualitás

Érzelmi intimitás- a másikra vonatkozó érzelmek kifejezése

Gondolati intimitás-világról, önmagukról, másikról való vélekedések kifejezése

Élmény-intimitás – önátadás, a másik beengedése saját világunkba


Intimitás, mint csúcsélmény. „Óceánérzés”, az én kiterjesztése (fénypont a házasságban)

Intimitás, mint kialakult, a társak kapcsolatának állandó jellemzője

Intimitás, mint folyamat. Meleg, egymásra figyelő, énfeltáró, bizalommal, gyengédséggel teli kapcsolat fenntartása.

Az intimitás alapvető emberi szükséglet

2011. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,hát az anyósom mondta neki,hogy ezt azért nem kellett volna mondania nekem,de én úgy látom más lányt szánt a fiának,nem ilyen csóringert,mint én is vagyok-nekem csak a jó szívem van..:(

Most itt a férfi és megcsinálta az ajtót én nem mentem ki hozzá köszönni sem,a párom van kinnt-szerintem most jön a cseresznye szedés..

Mondjuk jó nagy pofátlanság valakihez vasárnap ebédidőben odamenni-ezért ma főzni sem tudtam.-mert látni nem akarom ezt az embert...mondjuk jó nagy hülye voltam-szereztem neki munkát az egyik munkatársamnál,mert panaszkodott,hogy mennyire nincsen pénzük,na már most ott az egész házat és az udvart meg kellett volna csinálnia,burkoló-és festő munkák lettek volna,de nagyon rondán viselkedett a kollegámmal,mert kérdezte tőle,hogy mégis kb mennyiért csinálná meg egy 12 nm-es helyiség burkolását,ő azt mondta látatlanba nem mond semmit,a kollegám rákérdezett,hogy mégis kb mennyiért,és erre azt mondta,hogy uram 2 ezer ft!!!Hát miért nem tudott kultúráltan megnyilatkozni,hogy nézze 1 nm burkolása 3 ezer ft,de ha vannak javítani valók,akkor több lesz...nah-így a több százezres munkától is elesett...

2011. jún. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!