Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házisárkány lennék, vagy...

Házisárkány lennék, vagy jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, de csak hétvégén tudunk találkozni. Ő ennek ellenére péntekenként nem engem akar látni, hanem inkább a haverjaival megy el bulizni.

Állítása szerint szüksége van a barátaira (ok, ezzel nincs gond), de ők nem csak összefutnak dumálni egy sör mellett, hanem hajnalig tartó bulikba mennek, discoba.

Abba már bele se akarok gondolni, hogy miket csinálnak közben..

Úgy volt, hogy szombaton kirándulni megyünk, ezt még hét elején megbeszéltük. Aztán mikor pénteken ő elment buliba, akkor mondtam, hogy jó felejtsük el a szombatot, nem akar egy másnapos fáradt nyűgös emberrel kirándulgatni. Nem is keresett egész nap, hanem tegnap este 10kor, hogy akkor találkozzunk. Én meg mondtam, hogy nem akarok már találkozni. Azóta semmi.

Mit tegyek?


2011. jún. 12. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Semmit.Be kell látni, hogy a barátok fontosabbak nálad, ezért én szakítanék vele.
2011. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy én nem érzem magam olyan fontosnak, de a pénteki buli közben írt egy sms-t, hogy ha hiszem ha nem, nagyon fontos vagyok neki.

de nem reagáltam rá semmit.

2011. jún. 12. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idősek vagytok?

3 éves kapcsolat után is csak hétvégi találkozó, ráadásul akkor sem arra törekszik, hogy veled legyen... Nem nagyon vesz komolyan! Én válaszút elé állítanám!

Nem arról van szó, hogy ne szórakozzon a barátaival, de épp azokon a napokon, mikor veled lehetne?

2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos.


Egyszer ilyen történik, hogy lemondja, na bumm.


Ne keress mindenben a hibát.

Magyarázd el neki hogy ez neked rosszul esett, és hogy úgy érzed a barátai fontosabbak.


Hisztivel csak azt éred el hogy felhúzod az agyát, és ő is dühös lesz

2011. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy városban lakunk, de ő messzebb dolgozik, csak hétvégére jár haza, ahol vannak a barátok, meg én. Szóval más napokon nem tudna velük sem. Nem is az a baj, hogy találkoznak, hanem az, hogy péntek buli, kiüti magát, szombat velem (lenne), de akkor fáradt, vasárnap meg megy vissza.

Nem vagyunk olyan fiatalok: én 25N ő 27/F

Próbáltam vele beszélni, de szerinte én ketrecbe akarom őt tartani.:S De volt már, hogy egész hétvégén együtt voltunk, az olyan jó volt.

Péntek óta azt érzem, hogy el kell engednem, de olyan rossz:(

2011. jún. 12. 17:20
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 17:17

Nem először történt. Eddig toleráltam, de most nem:S

Meg is lett az eredménye.

2011. jún. 12. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én ennél többet igényelnék ennyi év után. Nem maradtam volna három évig ilyen kapcsolatban.

Egyet nagyon nem értek. Ha már ennyi ideje vagytok együtt, jó rendben, hogy szeret bulizni a barátokkal, de téged akkor miért nem visz magával?

2011. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek így nem sok értelme van. Ha ennyi idő után is csak heti egy-két találkára futja veled, hát akkor sok jövője nincs ennek a kapcsolatnak. Keress olyan embert, akinek valóban fontos vagy.
2011. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na ez a másik! Amíg a haverjának volt barátnője, akkor mehettem én is. Mert milyen jó 4esben, tényleg jó volt. De most fél éve egyedülálló lett a srác, és engem már nem hívnak.

Először még megértettem, mert mondta, hogy elmegy vele beszélgetni (ami természetesen buli lett), mert szegényt kidobták. Na de meddig kell még pátyolgatni??

2011. jún. 12. 18:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Jogosan akadsz ki, nem vagy házisárkány. Ilyenre én is ugrok. Nálunk a meló miatt esténként tudunk 1 órát kettesben lenni, vasárnap az egyetlen, amikor egész nap együtt lehetünk.


Múlt héten kitalálta, hogy ő elmegy játszani...Hát nem gyenge műsort vágtam le:D


Nem te vagy házisárkány, ő az, aki kb leszar téged, sajnos:(

Szerintem ha nem ez az első, akkor add ki az útját, és keress olyat, akinek te vagy a legfontosabb.

2011. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!