Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kijelentés másnak nem...

Ez a kijelentés másnak nem esne rosszul? Ezek szerint egy szintre rak az exével, nem jó neki velem ÚGY?

Figyelt kérdés

a pasim nemrég mondott valami és rosszul esett.

Felhozódott a szex... mondta h várja h ÚGY is együtt legyünk.

mondom "honnan tudod hogy jobb lesz velem mint a volt nőddel volt?" Megemlítendő hogy a volt nőjével nagyon rossz volt neki a szex, kérlek titeket ne menjünk bele honnan tudom, csak tudom... vagyis anno elpanaszolta, hogy rossz volt vele a szex.

és ilyet szól "hát igazad van nemtudom...lehet hogy nem lesz jobb"

Ledöbbentem...holott pettingelünk és orálisan is kielégitjük egymást...nem gondoltam volna hogy ezek után egy szintre helyez szexuálisan is a volt csajával...

mégsem élvezi?


nekemis voltak rossz élményeim, elvileg szeret engem, énis szeretem. de én tudom hogy mivel jó vele a petting igy érzem hogy a szex is isteni lesz vele... ezek szerint ő nem igy érzi...


2011. jún. 14. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés hülye volt. nem is válaszolhatott volna mást. Mert tényleg nem tudja, ha egyszer még nem feküdtetek le.

Milyen választ vártál?

Oh, drágám,veled biztos csodálatos lesz....

Az hogy te továbbkombinálsz az már csak női hülyeség.

2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
rosszul esne az tuti... bizonytalan lett valamiért, vagy csak rajtad azt látja hogy nem akarod... nem tudom
2011. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Jaja, kattognak azok a kerekek.

Vörös vagy?

2011. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Te provokáltad ki ezt a választ azzal hogy megkérdezted "honnan tudod hogy jobb lesz velem mint a volt nőddel volt?". Erre igazából nagyon mást nem is tudott volna válaszolni mint amit mondott.Ne vedd a lelkedre.
2011. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

tudod...ha ő tenne fel nekem egy ilyen kérdést azt feleném

"Veled jobb lenne, mert beléd szerelmes vagyok, így a szeretkezés is más lenne köztünk." és nem csak dumából, hanem mert igaz és ÍGY ÉRZEM.


Ja nem olyan válaszra vártam...elég fura... ezek szerint pettingelünk meg le*opom, de kb arról is az exe juthat eszébe, és a szex se lenne jobb velem mint a volt nővel volt. PEDIG ÁLLITOLAG SZERET...AKI SZERET NEM MOND ILYET.

2011. jún. 14. 22:45
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
1.- te gondolom férfi vagy. igen én konkrétan azt várnám, hogy úgy gondolja hogy nagyon jó lesz. teljesen egyértelmű. ha még nem is biztos benne, akkor egy nőt szerintem kell "biztatni" hogy ne érezze feszélyezve magát.
2011. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem nemvagyok vörös... barna avagyok...
2011. jún. 14. 22:46
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

első vagyok és nő.

és szörnyen idegesít amikor nők kérdeznek, választ kapnak aztán kiakadnak.

Kedves kérdező, nem mondhatja "jobb lesz, mert szerelmes vagyok beléd" mert ennek semmi köze a szexhez.

lehetek én valakibe nagyon szerelmes, ha a szex pocsék, akkor az pocsék. Ne keverd össze a kettőt

2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

"honnan tudod hogy jobb lesz velem mint a volt nőddel volt?

Egyrészt, azt kellett volna mondanod, hogy várhatja is, mert veled ezerszer jobb lesz.

Másrészt ha már ezt mondtad, ő meg erre ezt reagálta, miért nem kérdezted meg, hogy abból ami eddig történt, erre következtet?

2011. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

szerintem más dolog szerelemből szeretkezni mint csak d*gni...

nekem ez akkoris rosszul esett, kb olyan hogy csináljuk amit... élvezi látszólag, de ennyi erővel a voltnőjéről is fantáziálhat... és kb szeret de a szexet nem tudná velem elképzeli vagy ha el is képzeli olyan tré mint régen

2011. jún. 14. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!