Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek ha anyukátok...

Mit éreznétek ha anyukátok nem hivna fel a szülinapotokon? :- (

Figyelt kérdés
csak a tesom számárol volt egy sms ugy hogy anyu is oda volt irva de eddig minden évben felhivott söt szokott küldeni ajándékot is most meg semmi nagyon elszomorit miért nem hiv fel?ugy bánik velem mint egy idegennel max távoli ismerössell?
2011. jún. 16. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Fel a fejjel,még nincs vége a napnak.Biztos valami meglepetés készül.
2011. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Ezt úgy írod, mintha nem a mamáddal élnél együtt. Hány éves vagy? Együtt laktok, vagy te valahol máshol?


Egyébként BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

2011. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi. nekem már férjem van 300km re lakik. nagyon rosszul esik hogy fel sem hiv nem nem lesz meglepi.
2011. jún. 16. 15:26
 4/18 A kérdező kommentje:
más évekkor már mindig délelött felhivott. nem baj most akkor majd én se fogom felhivni soha . miert nem hiv fel vajon? már nem szeret? nem értem. mert ha épp nincs pénze akkor is átmehetne keresztanyamékhoz és onnan felhivhatna nem? ez nagyon furcsa hogy nem hiv fel a szülinapomon
2011. jún. 16. 15:28
 5/18 A kérdező kommentje:
30. és én is babát várok talán ezért még érzékenyebben érint. bezzeg én felhivtam hét elején mikor megtudtam hogy baba van..
2011. jún. 16. 15:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem emberfüggő. Engem marhára hidegen hagy ez az egész névnapos, születésnapos lótúró. Az se érdekel egy cseppet se, ha erről elfeledkeznek. Számomra ezek nem mérvadóak, nem számítanak. De tudom hogy a legtöbb embernek ezek fontosak, ezért szoktam másokat köszönteni. De amúgy semmi extrát nem jelentenek számomra ezek az ünnepeknek nevezett izék.
2011. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Hívd fel a tesódat, majd elmondja miért tette oda anyukád nevét is a végére. Lehet, hogy beteg, elment a hangja, nem tudom. Biztos van oka, ne ítélj elhamarkodottan.
2011. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Máról holnapra nem lehet kiszeretni egy emberből, pláne a saját gyermekből..., biztos van valami érthető, elfogadható indok! Amikor Te hívtad, nem volt semmi szokatlan a hangjában?


Isten éltessen máskülönben, s boldog, felhőtlen babavárást!!!

2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha csak ez az egy dolog ami arra "utal" (idézőjelben, mert amúgy nem utal rá), hogy nem szeret/elfelejtett/nem érdekled, akkor fogjuk a terhességedre, de most nagyun buta vagy! :) (nem bántásból)


Eszembe nem jutna ilyen esetben akárcsak elgondolkozni se, hogy ne érdekelném... hát az Édesanyám, ez meg csak egy szülinap, nem ettől fog jobban vagy kevésbé szeretni.


Biztos most kicsit túlérzékeny vagy, de ne butáskodj!

2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy te sem fogod soha hivni? SZep lehetsz! Anyad nem hivott meg delutan 3-kor, egybol fenyegetozol. Nem is erdemled meg, hogy felhivjon. 30 vagy, de ugy viselkedsz mintha 5 lennel.
2011. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!