Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját magam hibáztatom és...

Saját magam hibáztatom és kivagyok készülve lelkileg! Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

A barátom, akivel 1 éve és 9 hónapja vagyok együtt ezen a héten 3 éjszakát bulizott át. Egy éjszakán ezekből én is ott voltam.

26 éves, tehát már nem gyerek. Én sose voltam a bulizás ellen, én is szeretek kijárni, de soknak találom, hogy csütörtökön, pénteken és szombaton is bulizik hajnalig.

Jó beosztású munkahelye van, jó fizetést kap, ketten is jól megvagyunk, szeretjük egymást és közös jövőt tervezünk.

De így én már félek vele bármit is tervezni.

Tudom, hogy nem azért megy ki, hogy megcsaljon, hanem mert egyszerűen unja magát és nekem nincs mindig időm, hogy mellette legyek.

Régebb nem csinálta ezt, eddig is eljárogattunk bulizni, de nem volt ez.


Megbeszéltem vele, hogy ez nekem nem jó, megkértem szépen, hogy fejezze be, mert nem lesz jó vége ennek, de semmi változás.

Mit tudnék tenni? Nekem már semmi ötletem sincs.


2011. jún. 19. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem. Egy alkalommal bulizott 3 napot és te mindjárt világvégét csinálsz, vagy minden héten ezt csinálja?
2011. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát lassan 2 hónapja ez megy...
2011. jún. 19. 08:59
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Sokat iszik? Drogozik közben?

..ha nem, akkor szerintem még mindig örülj neki, hogy így üti el az amúgy magányosnak és unalmasnak ígérkező idejét, ha te nem tudsz vele lenni akkor, szinte mindegy, mit csinál, ha az nem ártalmas az egészségének, nem?

Még mindig jobban jársz azoknál a lányoknál, akiket vernek, aláznak...


Vagy ha ez ennyire zavar, hagyd ott.....

2011. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem ezzel mi a gond. Én is 26 éves vagyok és minden héten én is legalább 2x elmegyek bulizni, de ha olyanom van akár 3x is. Szerintem ebben nincs semmi gond.
2011. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Inkább most bulizza ki magát,mert ha valaha összeházasodtok és gyerekeitek lesznek,na akkor aztán nagyon rossz,ha akkor kezd el bulizni..Ne tragédiázz ezen,had éljen,inkább menj te is és szórakozd ki magad..Tapasztalatból beszélek.
2011. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Nyár van, a hétvégék szinte mindenhol tele vannak jó program, és buli ajánlatokkal. Otthon nem sír utána a gyerek, dolgozik egész héten, és pénze is van, hogy hétvégén kicsit lazítson. Te magad írod, hogy nem tudsz mindig vele lenni, ő meg unatkozhatna otthon egyedül.

Miért olyan gáz, ha ő így érzi jól magát. Ha nem részegedik le botrányosan nap mint nap, nem csajozik, csak egyszerűen jól érzi magát a baráti körével, az miért baj?

2011. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Télen nagyrészt itthon ültünk a férjemmel és gondolkoztunk, hogy mit lehetne csinálni.

Most kijött a nyár, a július már végig be van táblázva - néha együtt, néha külön programokkal. Pl. nekem érettségi találkozóm lesz, mivel ő nem jöhet, csinált magának más programot.

2011. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mert kezd elhanyagolni. Csak akkor találkozunk, hogyha én megyek fel hozzá.

Úgy gondolom, hogy lenne ennél sokkal több és normálisabb dolga mintsem 18-19 évesekkel bulizni.

2011. jún. 19. 09:35
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele az ő szemszögéből:

1. Egy görcsös, rettegő barátnő, aki nyúzza, hogy pillanatról pillanatra bizonyítsa az elkötelezettségét


vagy


2. Egy csapat vidám, felszabadult ember, akik között egyszerűen csak jól kell éreznie magát.


Szerintem legyél te is kicsit önállóbb, felszabadultabb, ne rajta keresztül éld az életed. Akkor neki is érdekesebb leszel és egy vidám ember társaságát mindenki jobban szereti, mint egy aggódó, fancsali képűét.

2011. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én nem érzem, hogy görcsös lennék, csak nekem vannak határaim. Mindig is voltak és lesznek.


Nem érzem úgy, hogy ez annyira jó, hogy minden hétvégén 3 napot bulizik.

Közös életre vágyik, de mindig elherdálja a pénzét.

3szor több fizetést kap, én a fizetésemből alig vagyok meg egyik hónapról a másikra, és mégis tőlem várja, hogy fektessek be a közös életünkbe.


Most is az volt a válasza, hogy azért ment bulizni, mert nem voltam ott vele, nem lehetek mindig ott vele, fel kellene találja magát. Kellene fejlessze saját magát a munkája miatt is, mert egy nap kidobják.

Vagy ez túl nagy kérés lenne?


Volt arra is példa, hogy felhívott kedd éjjel, hogy ne aggódjak érte, de most ő megy ki bulizni. És ha másnap én szeretnék valami programot, akkor Ő képtelen, mert fáradt.

Ma is lett volna menni kedvem strandolni, de szerintem még alszik 3ig és utána már nincs kedve kimenni.


Az én családomba meg nem láttam olyant, hogy a szüleim külön mentek volna el valahová. Ha egyik nem ért rá, akkor a másik megvárta itthon.

2011. jún. 19. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!