Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy karrier? De a...

Szerelem vagy karrier? De a karrier a leendő családom érdekében!

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
bármennyire fontos a szerelem, a karrier sem elhanyagolhato. Vhogy meg kell találni a modját, h összhangba kerüljenek, nekem speciel ha muszaj lenne választanom, h vagy csak ez, vagy csak az, nem tudnék, ugy nem tudnék boldog lenni, vmilyen szinten, legalább minimálisan kell mind a2
2011. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy azzal a lánnyal képzelem el az életemet,csak attól félek hogy tönkre fogja tenni a kapcsolatot ha nagyon a pénzre és a karriere koncetrálok,de ugyanakkor szeretném a leendő családomat biztonságban tudni!
2011. jún. 21. 21:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a biztos családi háttérhez jó egzisztencia kell,nem szeretném a gyerekeimet majd rossz körülmények között fel nevelni.
2011. jún. 21. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt így neki is elmondhatod. Meg kell, hogy értse ha szeret.
2011. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azt hívják életművészetnek,hogy megtaláld az egyensúlyt azok között a dolgok között amit csinálsz,amit csinálnod kell és amit csinálni szeretnél.

Ha elbillen az egyensúly,akkor fél életed lesz

2011. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:08


Tudom ez így igaz!De nagyon nehéz azt megtalálni.

2011. jún. 21. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
MINDKETTŐ! A lány nem dolgozik? Mi mind a ketten hajtunk, minden túlórát elvállalunk. Mindig van egy közös cél, amiért hajtunk. Így megvalósítottuk az összeköltözést, lett saját kocsink, és most a nyaralásra gyűjtünk. Utána meg jöhet az esküvő. Szóval ha mindig van közös cél, akkor elviselhetőbb a másik hiánya. 22/N
2011. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen fér meg a kettő egymás mellett... A közös cél egy kicsit furcsa, mert ne mondja nekem senki hogy van közös célja egy Karrierista férfinak és egy gyárban robotoló csaj között.. Mert akkor az egyik tuti visszarántja a másikat...
2011. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!