Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van idősebb fiútestvére...

Akinek van idősebb fiútestvére, milyen a kapcsolata vele?

Figyelt kérdés

Nekem van egy bátyám, 4 év van köztünk. Mindig veszekedtünk mindenen, de jól elvoltunk attól, mindig játszottunk együtt (gyerekként), meg minden. Egy időszakban folyton csak a veszekedés, megbántás ment, most meg olyan semmilyen a kapcsolat köztünk. Elvagyunk egymás mellett, de nem érzem azt az igazi báty-húg kapcsot köztünk. A nővéremmel bezzeg nagyon jól elvan. (Ő 6 évvel idősebb tőlem, és vele én is nagyon jóban vagyok.)

Más is van így ezzel? Vagy nektek jobb a kapcsolatotok?


2011. jún. 22. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Két faluval lakik odébb a tesóm (kb 25 km), volt idő amikor együtt laktunk, aztán elváltunk és nem is beszéltünk, most időnként telefonon beszélünk. De semmi fontos dolgot nem érintünk, és nem akarunk találkozni.
2011. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi is sokat játszottunk régebben meg minden, de most ugye 20 éves, egyetemista, én 18 éves vagyok. Ha nincs itthon úgy elvagyunk, de ha tthon van csak a zenét hallgatja stb és nem lehet tőle tanulni.. marha jó volt ez most így érettségikor -.-"
2011. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem sokakkal van ez így, kisgyerekként persze egyfolytában együtt játszanak a testvérek, aztán felnőve már kialakul egy távolság.
2011. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A 4 év pont egy "vízválasztó" fiatalon.10-14, 14-18, ezeknél az életkoroknál más az érdeklődés.(unokatesóim közt 4 év a különbség, ezért tudom)

Nekem a bátyám 10 évvel idősebb, mindig nagyon szeretett és féltett (főleg a féltés 14 éves korom után volt).Aztán 17 éves korom óta szinte legjobb barátok vagyunk.(bár 20 éves korom óta kint él, de majd' minden nap beszélünk, igazi testvérként szeretem-bár csak féltesóm anyáról, de mindig együtt laktunk).

Bármikor számíthatok rá, és imádom, ahogy ő is engem.

Hány évesek vagytok most?

2011. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Köztünk 8 év a korkülönbség, mindig is jól kijöttünk egymással. Nekem ő volt kicsi koromban a példaképem :) Ritkán keressük egymást, de attól még nagyon szeretjük a másikat és bármit megtennénk egymásért. Ő is segít nekem abban, amiben tud, meg én is neki. Sokszor erőn felül is.
2011. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tetro ***** válasza:
100%
köztünk négy év van. együtt lakunk, és én tartom el a hugomat, mert ő az egyetemek mellett nem tud dolgozni. nagyon sok dolgot csinálunk együtt, és anélkül működik köztünk minden, hogy semmi sincs kőbe vésve. mindenki csinál amit akar, egymást meg szeretjük és védjük.
2011. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igaz én nem hug vagyok han öcskös , de a szitu nálunk is ugyan az .

Kicsinek egyfolytában baszogattuk egymás , verekedtünk .

Aztán úgy 12-14 éves korom óta igazából elvagyunk egymás melett . Dumálgatunk néha , nem harcolunk egymással , de semmi több .

2011. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köztünk 21 év korkülönbség van a bátyám javára. Annak ellenére, hogy ő külföldön él és dolgozik már négy éve, és csak ritkán látjuk egymást, nagyon jó a kapcsolatunk. :-)
2011. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bátyám 9 évvel idősebb nálam. talán pont emiatt enm szoktunk veszekedni. Megvoltunk egymás mellett mindig is, nem beszéltünk soha sokat, vagy egyátalán nem is, de szerettük egymást. Mára már kicsit közelebbi a kapcsolatunk, szoktunk ide-oda eggyütt mászkálni.
2011. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én és a bátyám között 2 év van, ő egyetemre jár és okjra sajnos el kell mennie néha pár napra, a haverjához tanulni és onnan közelebb is van a suli. hogy őszinte legyek, hiányzik sokszor :) régen rengeteget veszekedtünk-verekedtünk.. ma már olyan szinten jó a kapcsolatunk hogy tanácsot kérünk egymástól és csak úgy oda jön megölel kérdezi mizu .. :) nagyon szerencsés vagyok :) remélem nektek is minden helyrejön.. :)
2011. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!