Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utáltál azért családtagot,...

Utáltál azért családtagot, mert a szófordulatait nem bírod elviselni?

Figyelt kérdés

Unokahúgom rettenetes. Állandóan dicsekszik ha kell,ha nem. Ezt még elviselném, de ahogy tálalja...már kiskoromban is " engem ide visz nyaralni apukám, HEHH!"-

annyira utálom, mikor így fölemeli a malac orrát, és mondogatja, hogy "HEHH így, meg HEHH úgy" ...nem azért, de milyen h.lye szó ez?

A másik, hogyha msn-en beszélgetünk, állandóan ezt a jelet írja ^^ - akkor ez mi, hunyorgás? Ezt is akkor írja, ha dicsekszik a gazdag apja "érdemeivel", és mondogatja, hogy csak az ember, akinek sok pénze van (mintha az ő érdeme lenne, hogy az apja mennyit lop,csal, hazudik). Annyira hányni tudnék tőle.

Nem létező, nyelvtanilag hibás szavakat kreál, és folyton ezekkel menőzik: kibeb.szott, szájonk.rt, túlkerekedett a dolgon(maximum FELÜL EMELKEDETT lenne a helyes, de ez sem szép).

meg a "naon, plüssi, szupcsi" - idióta rövidítései.

Amikor ilyen sablonszövegekkel jön, hogy: felmelegítve csak a káposzta jó/ házinyúlra nem jövünk - legszívesebben a hajam tépném.

Az is irritál, hogy akármit csinálok, leutánoz, aztán híresztelgeti, hogy én majmolom őt.

Meg is szakítottam vele a kapcsolatot, ha nem muszáj, nem vagyok vele egy helyen.

Milyen szófordulatokat mondanak a rokonaid/ismerőseid, amitől falra mászol?


2011. jún. 22. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
minek beszélgetsz vele? én kíváncsi lennék a reakciójára ha nem vennéd észre. valószínű idegesítené:) ne foglalkozz vele
2011. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt is csináltam, úgy tettem, mintha nem létezne. majd meg veszett, úgy pattogott, mégis hogy képzelem, hogy ŐT semmibe veszem.

Egy csomószor zaklatott ismerősökön keresztül, meg csinált pár másik e-mailcímet, és irogatott.

2011. jún. 22. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem nem arról van szó, hogy a szófordulataiért nem szereted, hanem egyszerűen egy idegesítő, nagyképű p*csa, hát nem csodálom, hogy nem kedveled.

Nem rokonom ugyan, de volt egy csoporttársam, akit meg azért nem csíptem, mert eszméletlenül affektálva beszélt. Amúgy nem volt annyira buta, mint amilyennek látszott, de én képtelen voltam az örökös nyávogását hallgatni, egész álló nap emelt hangon nyenyenyegett, erre nem tudok ennél jobb szót.

2011. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rá lehet szólni, hogy ne affektáljon, mert nevetséges. Én már régen elhajtottam volna. Ha igazán fel is idegesít, akkor el is mondtam volna neki részletezve, hogy egy idióta. De nyilván nem értené, hogy miért irritáló.
2011. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párom nagybátyjának szófordulata-inkább "mondatfordulata" :P

(minden alkalommal elmondja mikor találkozunk vele)

"A tó nem hullámzik attól, hogy a kacsa úszik benne"

(vagyis mivel a párom tőlem 100 km-re lakik nyugodtan megcsalhatna nem tudnám meg)-már többször kivesézte ezt a mondatot, mondhatom imádom az öreget:D:D:D


21-L

2011. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp érintkezni kell vele, akkor legjobb intelligensen froclizni. Az ilyen felszínes kis buta tyúkok azt úgysem értik és te meg jól mulatsz rajta. Nekem kolléganőm volt, aki mindig azért panaszkodott, hogy nem látják meg benne az embert, állatnak nézik. Na ettől másztam falra, mert nagyon bosszantott, hogy nem vette észre, a viselkedése indokolta, hogy mások nem méltányolták.
2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En azt utalom, mikor valaki felnott letere mindent becezget. Olyanokat mond, hogy prosi (prospektus) vagy tancika (tanc) meg ilyen hulyesegeket beszel, hogy alamuszi nyuszi stb. Volt egy ilyen kozeli ismerosom, probalok vele egyre kevesebbet beszelni. Nagyon kiabrandito szamomra, ha valaki igy beszel akkor is, ha ez az ember 3 diplomas es tenyleg nem is buta.


Miert beszelgetsz vele MSN-en?

2011. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!