Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tabu sokak számára a...

Miért tabu sokak számára a barátnő expasija?

Figyelt kérdés
Hiszen már nincsenek együtt, jó esetben mindkettőnek volt már azóta több kapcsolata, akkor miért ne lehetnének együtt?
2011. jún. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne tőlünk, hanem az érintett barátnőtől kérdezd meg.

Nekem volt olyan exem, akivel összejött barátnőm, az a szitu egyáltalán nem zavart, mert nem volt olyan erős a kapcsolat anno. De lenne olyan, akivel zavarna, ha a barátnő miatt találkozom kellene.

2011. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értettem soha, az én barátnőim is folyamatosan azt mondják, hogy ez tabu..még azt megértem, ha a pasi dobta a lányt, ugy nem igazán szép dolog öszejönni vele, de ha a lány dobta a fiut, akkor mit zavarja őt, hogy kivel jön össze utána?!?
2011. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

majd ha idősebb leszel megérted.

nekem elég bizarr lenne. jó esetben egy társaság vagytok, milyen érzés lenne a barátnőd szájából kilógó expasidat nézegetni egy iszogatás alkalmával? pláne ha a srác dobott, és még nem heverted ki.


annyi pasi van a világon, miért pont más expasija kéne?

2011. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs nagy haveri társaság. Mindenkit külön ismerek, vagyis nem futnánk össze baráti társaságokon.


Azért lett vége a kapcsolatnak, mert nem jöttek ki jól, nem voltak egy hullámhosszon. Ezek után nem értem, miért baj az, ha mi meg igenis jól megvagyunk és élvezzük egymás társaságát.

2011. jún. 25. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem az, és annak ellenére, hogy eddig úgy tűnik, az ízlésünk nem túlzottan egyezik, remélem, a barátnőim se üzennének hadat nekem, ha esetleg egy expasijukkal járnék. Az ex azért ex, mert már nincsenek együtt, és nincs rárakva cetli, hogy "Foglaljuk XY-nak". Úgy vagyok vele (és ugyanígy vagyok abban az esetben, ha nem ex, de mindkettőnknek tetszik), hogy ha már nincsenek együtt, akkor 1) ha a csaj dobta, akkor mit nyavalyog, hogy a pasival járok, 2) ha a pasi dobta, akkor kb. 1% az esély, hogy újra összejöjjenek... akkor meg inkább legyen az, hogy kettőnk közül az egyikünk boldog... ha eltiltana tőle, akkor mindkettőnk szenvedne. De ugyanígy van vica versa is, szval ha én epedem egy pasiért, akinek a barátnőm jön be, és viszont, akkor inkább összeszorítom az állkapcsom, ha nagyon fáj, de nem fogom őket szétválasztani. Mert ha a barátnőm boldog, akkor örülök a boldogságának... mert akiket tényleg barátnőnek nevezek most, azokért tényleg a tűzbe tenném a kezem, és tényleg igazi, nagybetűs barátok.
2011. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ivan Iljics válasza:

A gentleman szabályzat része:

"Nem hajtunk a barátaink exeire és egyáltalában senkire akivel barátaink a múltban vagy a jelenben próbálkoznak/tak összejönni."


Ez egy elég érdes megfogalmazás. Ugyanez érvényes a hölgyekre habár talán nem ilyen szigorúan.

2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!