Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi "kijáró"...

Szerintetek mennyi "kijáró" jár egy házasságban mind két fél részére? ill, mi az egészséges és reális, hogy ha van gyerkőc, hogy szerintetek mondjuk 1hónapban hányszor mehet el az apuka a haverokkal?

Figyelt kérdés
(nem darabszámra gondolok, hogy 4x-5x... Csak mégis... ti mi az amit, még simán """elnéztek""" a párotoknak, hogy nélkületek bulizzon-szórakozzon...járjon ide-oda?)
2011. jún. 27. 13:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%
En semmit, mivel én sem jàrok el bulizni, mert akkor nem tetszene neki. Igy viszont,akkor neki sem jàr a szabadsàg.
2011. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 napietus ***** válasza:
75%
ahányszor szeretne, illetve alkalom van. én is így vagyok vele. van, hogy hónapszámra nem megyünk külön sehova (pl. báli szezon, ahova ugye együtt megyünk, és a minden szombati bálozás után örülünk, ha azt kipihenjük :)), aztán meg minden héten. szerintem szükségtelen ezt így szabályozni.
2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%

nélkülem ne bulizzon, nem azért alapítottunk családot, hogy akármelyikünk is eljárjon bulizgatni. Ha a munkahelyi összejövetel van pl. gyermek születését ünneplik, névnap, szülinap akkor rendben,nincs probléma, de csak úgy, hogy ő most rázni akarja a rongyot vagy a kocsmába kimenni, olyan nincs. Vagy együtt megyünk szórakozni vagy sehogy.

Semmi jó nem sül ki abból ha a párok egymás nélkül járkálnak el bulizni.

2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk ilyen fel sem merül, hogy nélkülem elmenjen szórakozni. Na de ha nagyon akarna, nagy ritkán biztos elmehetne, de nem hiszem ez havi szinten kellene működjön. Nem mondta sosem a párom, hogy elmenne, főleg nem éjszaka, ezért ez nem téma nálunk, de nem is esne jól ha el akarna menni.
2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Amennyiszer akar! Semmi sem kötelező. Felnőtt ember. A gyerek legalább annyira az övé is mint az enyém. Tényleg nem foglalkoztat a dolog, hogy mikor mennyi időt merre tölt. Megyek én is illetve megyünk mi is ha kell nélküle. Én ezen nem fogok vele veszekedni. Ő marad le az első állatkertes élményről, ő marad le az első pancsiról meg még nagyon sok dologról. Ő az akit adott esetben nem ismer meg a gyerek. Csak néz rá furcsán, hogy ki is ez az ember. Jó ember, szereti a családját, dolgozni is értünk dolgozik annyit, majd jön a hobbi ami időnként kissé elfajul. Ilyenkor elég egy köteg fotót szem előtt felejteni és rájön veszekedés nélkül magától, hogy hopp itt valami nem jó.
2011. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 napietus ***** válasza:
81%
egyébként szerintem meg abból nem származik semmi jó, ha örökké egymás fenekében vannak. pl. én nem élvezem a kártyát, férjem szeret kártyázni, most akkor ő se menjen? vagy ne menejen a vadásztársaival a pincébe, mert engem fárasztana egész éjjel a nótázásukat meg a vaskos vicceiket hallgatni (és egyébként a többi feleség sem megy oda), hanem jöjjön el velem meg a tesómmal bulizni? hülyeség.
2011. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Uramanyám! Begyöpösödött népség... Mi az, hogy "nem engedem el" bulizni? Össze vagytok kötve, vagy mi? Hadd menjen már oda ahova akar.
2011. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig 13:31 vagyok! Hát igen talán ez az amit úgy hívnak, hogy engedd őt el, ha visszajön magától, akkor a tiéd, ha nem akkor sose volt az. Szóval semmi kifogásom a külön bulikra. Nem köthetem magam mellé. Felnőtt, nem parancsolhatok neki semmilyen formában. Én társa szeretnék lenni. Szóval ha kell még én küldöm DE azt elvárom, hogy ha én akarok menni valahova, ő is nézze el nekem.
2011. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolom, hogy a barátnőnek/feleségnek anyáskodnia kellene a férfi fölött. Mi az, hogy "nem engedem el"? Szerintem ez nem vezet semmi jóhoz, nem pedig az, hogy nem van egy baráti társaság, akikkel néha külön programot szervez.
2011. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Vajon a "ki van csukva, hogy nélkülem menjen" feleségek férjei meddig bírják még ezt cérnával?! O.o

Szerintem nem kell engedély, oda megy ahova akar. Ha olyan, aki minden hétvégén hülyére issza magát és becsajozik, attól el kell válni. Egy normális férfi engedélyek nélkül is pontosan fel tudja mérni, hogy mi az amit úgymond megengedhet magának egy házasságban.

2011. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!