Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember (férfi) az, aki...

Milyen ember (férfi) az, aki egyke, és nincsen testvére?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az én pasim egyke, és ő anyuka kicsi fia, pedig már 29 éves lesz. Kicsit önző is, hiszen nem volt neki testvére. Mit gondoltok ti erről, vélemények, tapasztalatok? Köszi. :))
2008. febr. 25. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
nekem is egyke a pasim,jól el is kényeztették, bár ő apuci naciját fogja, nem anyuci szoknyáját...mindig minden bajból kihuzták,soha semmit nem kellett megoldania...ááááááááááá....szal ha valami kis probláma is adódik, már teljesen depi, hisztizik stb...na inkább nem fejteném ki..
2008. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
első válaszoló vagyok még...előbb megbüntették gyorshajtásért, már hvott is, h az ő életében soha nem sikerül,neki teljesen tönkre van minden,jobb lenne ha nem is élne, mert ugy nem érik ilyen nagy problémák..ááááá....mikor fájt a foga, na az megint egy külön történet, rendes hisztit vágott le, utána h elment dokihoz, hősként kellett volna tisztelni....
2008. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nővérem férje egyke. Ott inkább az anyóssal voltak problémák, főleg az e4lsőunoka születésekor. Akkor sógorom nővérem mellé állt, azóta rendeződtek a dolgok.
2008. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

nekem édesanyám egyke. a baj az volt vele hogy fogalma sem volt arról hogy mi aza testvér vita, mi öltük volna jó testvérhez méltóan egymást, de mindig anyukánk közbeszpolt a legkisebb vitába is és ö rendett tett, ami persze sokszor nem volt jogos. apukám 3 tesóval vnött fel és megértette hogy van egy határ ami között a tesóknak maguknak kell a vitákat lerendezni a szülöknek egy darabig nem szabad ebbe beleszolni. szerintem anyukám miatt is alakult ki egy nem túl jó testvéri viszony köztünk, (igazábol swe utálat se szeretet nem volt köztünk gyerekként, még beszélgetni sem beszélgetttünk nagyon) és felnöttként kellett rájönünk hogy mi azért nagyon szeretjük egymást. apukám mindig azt mondta látszik hogy anyátoknak nem volt testvére.

szóval a testvértelen emberek sok olyan dolgorol lemaradnak ami jó dolog az élethez.

2008. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát tuti toleránsabbnak kell lenned az átlagosnál vele szemben:) hiszen ez volt egész életében, miért lenne ez később másként, ezért el sem ítélheted.

Inkább az anyukákkal nincsen jó tapasztalatom, úgy vigyáz egyetlen szeme fényére hogy csak na, na ez biztos. Szóval gatyát felkötni, de ha felkötötted, semmi gond nem lehet:):)

2008. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%

Szia!

Én is beállok a sorba az én férjem is egyke.Fura módon nem volt probléma mikor még "csak" jártunk,nade a házasságkötés után egy hisztis egoista kis pöcs lett mindennel anyucihoz szaladgált ,ha fáj a feje jaj anya most biztosan csak te segíthetsz és nem is írom tovább...Az anyós meg egyenesen kiállhatatlan undok gusztustalan vén picsa,mindenbe beleszól mert hát az ő egyetlen kicsi fiacskája még a seggét is kitörölné,(hacsak meg nem teszi).Sok-sok évnek és írdatlan mennyiségű vitának veszekedésnek szabályos cirkusznak kellett eltelnie míg elértem nála,hogy észrevegye,mostmár a gyereke és én állunk az első helyen és az anyja csak a második.7 év után végre élhetünk normálisan és megérte,de nehéz volt nagyon nehéz!

2008. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is egyke. 26 éve vagyunk együtt. Úgy gondolom ebből adódó problémáink anyósom miatt lehettek csak. Ő nem akarta soha igazából elengedni a fiát, velem pedig mindig baja volt. Sajnos ezek a bajok csak mostanra szűntek meg, hogy anyósom meghalt. De férjem előtt ismertem még egyke fiút, aki nagyon kedves, aranyos, normális srác volt, azt hiszem vele sem lett volna emiatt problémám, bár az édesanyját nem ismertem. Szóval úgy gondolom, az egykeség nem lehet igazán meghatározó dolog, nagyobb családban nevelkedett emberke is lehet problémás.
2008. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%

Nem túl szerencsés kikezdeni egykékkel, se pasikkal se csajokkal.... :(

Ugyanis amit a szülei kihagytak a nevelésből, az életre nevelést és problémamegoldóképességet, azt most neked kell bepótolnod, mielőtt még kikészítene... :)


Azért sok sikert kívánok.

2008. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség. Az én férjemnek van öccse, mégis anyuci kicsi fia. Önző tud lenni nagyon, én pedig engedékeny. Egyke vagyok, mégis én voltam mindig az, aki megosztja másokkal mindenét. Talán azért, mert akiknek van testvérük, azoknak meg kell harcolni mindenért és semmit sem adnak, ha sikerül maguknak megtartani. Akikkel a férjem előtt jártam, többnyire egykék és három egyke közül csak az egyik volt önző, a másik kettő nagyon kedves volt, egyikkel azért szakítottam, mert távkapcsolat volt és 6 hónap után feladtam, a másik pedig kicsit komolytalan volt, de érthető, hiszen fiatalabb, mint én. Férjem meg 12 évvel idősebb, van testvére, mégis önző.
2010. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!