Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "nagy korkülönbséges"...

A "nagy korkülönbséges" kapcsolatoknál a férfi mindig pénzes, a nő pedig csini?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöméknél 18 év a korkülönbség. A pasi nem pénzes, a nő nem csinos, de 12 éve boldogok együtt, és van egy 1,5 éves fiúk.
2011. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Mit jelent a nagy korkülönbség? Párom és én köztem 9 év van.Hát egyáltalán nem pénzes,sőőt... nem ez fogott meg benne, hanem a személyisége.Engem, csinosnak, szépnek mondanak :)

24L-34F

2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, mint bármi már az életben.

De hogy egy ellenpéldát irjak:

ismerősöm egy 36 éves férfi, nem gazdag, nem is csoro, hanem középkategoriás.Kinézetre abszolut átlagos, nem csunya de nem is egy tipikus macsó.Barátnője, akivel már 3 éve együtt vannak, egy igazi modell lány, aki kb körbe járta a világot, és tényleg gyönyörű. Boldogan élnek a mai napig.Hát ilyen is van.

2011. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én szüleim között 17 év különbség van. apa átlagos, anya meg csinos, de nagyon szerény, utál vásárolni stb... :D
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindig. A legjobb barátnőm húszas évei közepén jár, a párja több évtizeddel idősebb. A barátnőm szép, csinos lány, a párja pedig nem kifejezetten gazdag. Ilyen is van.
2011. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!