Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetek ez normális?...

Szerintetetek ez normális? Mit lehet tenni anyámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve.

Anyumra a következők illenek:

Nem ad magára,nem fürfik minden nap,koszos,igénytelen.fogat is talán hetente ha mos és elnyomja a szájszagot rágóval de így is büdös.

kb.35 éves kora óta nincsen senkije undorodik a szex gondolatától is,.

Én próbálok normális lenni 20 éves vagyok,összeköltöztem párommal már 2 éve együtt élünk,elis jegyzett,párom is próbál normálisan viszonyulni az anyósához,soha nem bántotta meg.

Anyám nem birja elfogadni ,hogy van valakim.ha lemegyek hozzá hozza a takaróját,pedig van külön ágya,befekszik hozzám pucéran,és azt hiszi ez igy van rendben.és néha simogat is.Van egy lakásunk,amiben énis tulajdonos vagyok de nem engedi hogy leköltözzünk mert párom is jönne és mindenféle hülye kifogást talál ki,pedig párom éve rendesen dolgozik.De anyám annak örülne ha én egyedül visszaköltöznék és éldegélnék vele meg simogatnám.Amikor beszélni próbálok vele ordibál velem,és én vagyok a rossz,azthiszi az ő viselkedése a jó.4 órákat alszik egy nap van amikor ugy elalszik hogy már észre sem veszi.ingerült de nyugtatót nem akar szedni.a Lakás ahova leszeretnénk költözni párommal,áll üresen anyám felköltözött a testvéréhez és ott lakik.És így sem enged oda minket lakni,a lakás pusztul le megy tönkre dohosodik de azthiszi nincs semmi baja.Na még sok más dolog is van de ennyit szerintem elég volt róla olvasni.Ti mit tennétek?És hogyan érnétek el nála,hogy az a normális ha én párommal alszok?Szeretnénk leköltözni ,1.hogy ne menjen tönkre az örökségem.2,hogy tudjunk gyüjteni az esküvőre és a gyerekre!


2011. jún. 29. 11:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen lány vagyok,És anya azért 35 éves kora óta ilyen,mert addig élt édesapám,de meghalt!De ő ezt nem fogta fel traumának,mert igazából sose szerette,sose ölelte meg,és elvileg csak addig szeretkeztek amig nem születtem meg,de akkoris csak azért csinálta hogy legyen gyereke.És miattam maradtak együtt nem szerelemből.És mióta apa meghalt,nincs egy erős akaratú férfi aki kiossza őt.Nagybátjám előtt nem,meg senki előtt sem,csak a lánya előtt meztelenkedik....Ő ezt így látja teljesen természetesnek,és megsértődik ha próbálom megértetni vele hogy neki egy társ kellene és nem én.Amikor volt valakim engem cipelt pszhihológushoz,sőt amikor ott aludtam mondjuk 17 évesen páromnál egy napot,rámhívta a rendőrséget,pedig előtte szóltunk neki,de nem bírta elfogadni hogy vele vagyok.Az összes pasim elüldözte csak párom bírja.Volt akit felhívot és lek....ott engem hogy szakitsanak velem mert én egy k. vagyok amiért ott vagyok náluk.Nagíbátjám sem külömb,neki még felesége sem volt,és nemis akar senkit annyi idős mint édesanyám.Ikrek.Sajnos két nyomorék,nagybátjám alkoholista is,nem hiába költöztem el 18 évesen.De már itt van párom,aki kiállna értünk,meg mivel a miénknél nagyobb lakásba vannak anyáék ketten a lenti lakásba mi meg élhetnénk ketten párommal.Ráadásul anya és nagybátjám s a házukat örökségből kapták,soha nem fizettek albérletet vagy lakáshitelt,fogalmuk sincs róla milyen!A szüleik mindent megadtak nekik,tőlem viszont mindent sajnál a saját anyám ,még egy kiló cukrot is.Bezzeg ha jönnek rokonok eljátsza hogy ő aranyos és kedves,tiszta lakás,tiszta ágynemű,és egy csomó mindent kapnak hazavinni.Amikor én megyek leorditja a fejem hogy mit képzelek hogy a tiszta ágynemüt veszem elő,és nem kapok semmit.De a pénz nagy szó,és képes az ember érte áldozatokat tenni.Nemakarom eladatni nemérne annyit az egész.Így van egy lakásom amit még fellehet újitani,ugy meg 1-2 millióm,és és ugyanugy lakáshitelt vagy albérletet kellene fizetni.Pont ezt nemakarjuk!Még ha buta is édesanyám,vagy együtt élne velünk,akoris elférnénk,és beleférne.Nincs testvérem,neki nincs férje,és vannak külön szobák.

2011. jún. 29. 12:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ne költözzetek anyukád közelébe. Rámenne a kapcsolatotok a viselkedése miatt.

Nem tudná évekig tolerálni a párod, ezt hidd el.

2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12:20 vagyok szerintem se kéne erőltetni az anyukáddal még csak közös portán se!


Képzeld el mi lesz ha lesz majd egy gyereketek! Szerintem akkor aztán nyugtotok nem lenne... Párod nem mindig fogja elnézni és ha nem megfelelő hangnemben beszél veled biztos melletted áll ki na aztán abból lesz ne mulass! És akkor lehet gyerekkel költözhettek majd!

2011. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!