Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 18...

Hogy lehet az, hogy egy 18 éves lány annyira pénzéhes, hogy egy vacsimeghívás tán odaadja a testét? Meg akármikor iszik meghívatja magát és büszke, hogy nem költött semmit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki a taxit fizette természetben szájjal.
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a való világban
2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen
2011. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
szerintem ez még mindig jobb mintha rá költesz egy lányra sok-sok pénzt aztán lepattint, sajnos sok ilyennel volt dolgom, vagy csak túl naiv voltam...
2011. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem köllene ilyen hiénákkal kezdeni...

De ha te az ilyenek után csorgatod a nyálad, ezt is érdemled! Remélem, hogy minél jobban ki fognak fosztani ezentúl is!!!

2011. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Van olyan is, hogy egybeesik egy meghivas egy testi esemennyel. Miert gondolod, hogy az FIZETSÉG?

Ha mar meghivtad, hazamehetett volna erintetlenul is, nem kertel cserebe semmit, vagy igen?

Szoval sajat örömére csinalta, hidd el, a nőnek ugyanolyan mennyei ajandek, vagy még nagyobb egy ferfivel egy egyuttlet, mint a ferfinek a nővel.;))

2011. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és az egyik lány a csoportomban műveli ezt és büszke rá. Nem ítélem el, mert ki vagyok én, de véleményem az lehet. Más véleményére voltam kíváncsi, azért a kérdés.:D


Nem egy férfi vagyok, aki "felsőkategóriás" csajokra folyatja a nyálát pénz nélkül.

2011. júl. 3. 21:41
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
lehet hogy csak szereti a szexet! és így még könnyebben pénzhez is jut.
2011. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Ez azért elég sarkos. Nem tudjuk,hogy pontosan mi történt. Mással is esett már meg vacsi ide vagy oda,hogy lefeküdtek az első randi után. Azért ettől még nem lesz pénzéhes valaki!

Az,meg normális szerintem,ha egy férfi elhív egy nőt vacsorázni,akkor ő fizet.

Az én férjem az első randin fizette a kajámat és a pezsgőt is. De nem nevezném magam ettől pénzéhesnek.

Nem vagy te kicsit féltékeny erre a lányra?

2011. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam el a válaszokat, azt túlzásnak tartom, hogy odaadja a testét, ilyet nem tennék.

Viszont buliban ha odaállok a pulthoz, és meghívnak páran, akkor azt elfogadom. Nem keresek sokat, így nem akarok még piára is költeni, ha meg van olyan ember, aki mégis meghív, az csak jó. Ennyi.

Majd ha gazdag leszek, akkor meghívom magam, addig meg nem érdekel.

2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!