Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és a szüleim...

22 éves vagyok és a szüleim ellenzik a 25 éves barátommal való kapcsolatot. Szerintetek nem röhej?

Figyelt kérdés
Azt mondják korombelit kellene találnom, de hát egy 25 éves abszolút korombeli...
2011. júl. 4. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ha 35 éves lenne akkor azt mondom.. Ez tényleg röhej
2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy!!! (Agybajt kapok ezektől a kérdésektől)

Álj ki magadért!!!

A válaszolók nagytöbbsége ugyis azt fogja mondani, hogy ez a korkülömbség ideális.stb.

Nem tudom mit vársz ettől, attól még a szüleid ugyan ugy ellenezni fogják.

Odaálsz szüleid elé és megmondod: "Ő a párom, őt választottam, őt akarom, egyáltalán nem sok a korkülönbség és kész"...ennyi

2011. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
De,röhej.Főleg hogy még a hülye is tudja hogy a fiuk érettségben 2-3 évvel el vannak maradva alányok mögött,ugyhogy a korodbeli 22 évesek agyilag még 18-19 éves suhancok.
2011. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek ez a mondàsa nevetséges. Nem lehet, hogy màs kifogàsuk van, csak nem akarjàk megmondani neked.
2011. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nekem 9 évvel idősebb a párom, persze elötte, ment a szöveg, ha véletlen 2-3 évvel idősebbel jártam, most bezzeg annyira bejön szüleimnek, hogy meg sem említették, hogy milyen sok a korkülönbség(nem is sok, de a szüleim mindig filozófálnak).
2011. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én kiállok magamért, nem tudnak minket elszakítani egymástól, de érdekel mások mit gondolnak a szüleim véleményéről.
2011. júl. 4. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Közölted velük, hogy 22 éves vagy? Lehet lemaradtak valahol 12-nél.. A barátod abszolút korodbeli, inkább nevess rajtuk, és kérdezd meg hol szedték össze a jópofa humorérzéküket.
2011. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél haza egy 50 éves aggastyánt... és szemléltesd, hogy ő az öreg. Az lenne nagy korkülönbség.

Hátha így megértik! :)

Amugy, ha erős a szerelem akkor ezt az akadályt is átvészeli, szüleid meg idővel hozzászoknak!

2011. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges, hogy 3 év korkülönbségen problémáznak. Az semmi, főleg huszonévesen. Még ha az lenne, hogy te 15 vagy, a srác meg 18, akkor talán megérteném, mert ott még számít. De így? Felnőttek vagytok mindketten.
2011. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!