Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek a kedvenc...

Összejönnétek a kedvenc magyar hírességetekkel (színész, énekes, sportoló, bemondó stb. )? Szerintetek milyen előnyei, illetve hátrányai lehetnek egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem lenne kedvem a címlapokon élni a magánéletemet.
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig csak tv-ben dolgozó operatőrrel, menedzserrel jártam. Még az is szörnyű volt, mert egész nap minden csak a celeb téma körül forgott. Ez nem az én világom, ennyi.
2011. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Vastag Csabával simán... :) Legfeljebb bújkálnék a média elől,de érte megéri...istenien néz ki. :P
2011. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Sosem lennék egy hírességgel együtt,mert:

1.Nem akarok hazugságokkal a főcímlapon szerepelni.Nem törődnék én ugyan vele,de akkor sem.

2.Van párom jelenleg.Ő most a legfontosabb.

3.Sok helyre megy,sokan szeretik,kérnek autogrammot,közös képeket..stb.Ez ugye nekem nem fekszik,ha egy rajongó-bárki- ölelgeti,fényképezgeti az én páromat.Ő az enyém,nem másé.Elvárom,hogy csak én ölelgethessem.Hisz ő ugyanezzel a joggal bír nálam:csak ő ölelgethet,csókolgathat..stb.Nyilván a családtagok hasonló jogokkal bírnak feléje,ahogy felém is,hiszen szereti a családját,ahogy én is.

4.Nem akarok elhíresülni..azzal nagyrészt rosszul járnék.

2011. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Magyarral nem.
2011. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is szeretek smink nélkül egyszerű szabadidő naciban menni piacra. Senki észre se vesz, hogy ott vagyok, illetve akik mégis azok se körömcipőben vannak. Ha főzök otthon valamit és valami hozzávaló hiányzik, fogom magam és úgy ahogy vagyok leszaladok a közeli kisboltba, hát mindig címlapon lennék :)
2011. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs kedvenc magyar "hírességem".
2011. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert a "kedvenc" szó nem elég ok számomra egy kapcsolathoz. De még ha szeretném, akkor is olyan nagy ára lenne, hogy nem tenném meg. És még azért sem, mert ma olyan nincs. A magyar tudósok, feltalálók, színészek, énekesek, stb, akik tényleg híresek voltak, már nem élnek, és a haláluk szintén elég indok arra, hogy ne legyen köztünk semmi.
2011. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van egy sztár barátnőm, annak a pasija is sztár. A magyar sztárok élete nem olyan, mint a storyban látni. A barátnőmet felhívja az ügynöke akarsz ma az aktivban lenni, vagy a fókuszban, mert akkor beraklak. Akarsz benne lenni ebben a műsorban, akarsz elmenni erre a koncertre. Ettől eltekintve a csaj, ugyanolyan életet él mint én, csak sokat utazik ingyen és kap egy pár ingyen cuccot.
2011. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
nem. efféle érzelmi vizynyom nncs is egy hírességhez sem. asszem nem vagyok rajongó típus, gyerekkoromban sem vágtam ki senki képét sem az újságból. akit szeretek, azért szeretem, mert tetszik, amit csinál, nem saját magáért. hisz azt se tudom, milyen ember
2011. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!