Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónap múlva megyek vissza a...

2 hónap múlva megyek vissza a régi munkahelyemre GYEDről és a megváltozott testem miatt semmi önbizalmam. Van valami önbizalomnövelö tipp?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Mennyire változott meg?
2011. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el fogyni, de addig vegyél valami csinos ruhát, sminkeld ki magad, próbáld beszárítani a hajad, és jobb lesz a közérzeted.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nagyon....legalábbis szerintem kb +10kg és ahhoz képest h 1 nagy szájú cserfes csajszi voltam...24 vok:(
2011. júl. 5. 19:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el változtatni. Tudom, könnyű mondani, de ha most nem kezded el, csak egyre rosszabb lesz.

2 hónap alatt is sokat lehet változni, utána pedig folytatod.


Gondolom felszedtél pár (vagy sok) kilót. Erre megoldás a diéta, edzés. Kezdj el sminkelni, menj el fodrászhoz, szerezz be pár új ruhát (akár turkálóból).

2011. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
na 1 fél mondat kimaradt...nagy szájú cserfes csajszi voltam aki mindig vidám most meg 1 halk szavú kedvtelen nö lettem 24 vok
2011. júl. 5. 19:57
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Hány kg-ról indultál? Amúgy úgy gondolom, 10 kiló plusz szülés után nem olyan durva, azt könnyedén le fogod fogyni és nem is olyan nagyon szembeötlő. Egy babát hoztál a világra, és nem vagy sztár, hogy neked már szülés után egy héttel bombaformában kell lenned a kifutón. Ha nagyon zavarj, sportolj, egészséges életmód mellett mire munkába állsz, leolvad rólad ez a kis felesleg, de a nagy része tutira. Csak kitartást!
2011. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú de fiatalon szültél...:)


Így meg főleg kapd össze magad. Még előtted az élet. Ahogy visszanyered a régi külsődet, az önbizalmad is helyreáll. Ne aggódj.

2011. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
és ennek mi az oka? Próbálj meg változtatni ha zavar.
2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
68ról:( most olyan 76-80 között ingadozik a súlyom és ez nagyon sok:(
2011. júl. 5. 19:59
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
2 hónap alatt le lehet adni 10 kilót. Ha minden nap mész dolgozni, emberek között leszel, visszajön a cserfességed.
2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!