Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mamám? Megbeszélni...

Miért ilyen mamám? Megbeszélni vele nem lehet mert rögtön azzal jön hogy miért utálom öcsémet . Egyáltalán nem utálom . Eleinte nem örültem neki de szeretem csak a testvérem .

Figyelt kérdés
Rokonom kérdezte hogy mi van a gitárommal? Mondtam hogy meg van még erre mamám mondja hogy eladja mondom nem adom el erre én nem szólok bele de már képes lenne eladatni mikor az az enyém én kaptam anyukám testvérétől . Tavaly meg azt mondta hogy adjam öcsémnek azt így is mindig az van hogy öcsémnek ami megtetszik azt viszi (nem velünk laknak apa elköltözött tőlünk és öcsém nem édes testvérem ) Mamám mindent nyom oda nekik főleg az én cuccaimat . Aztán meg jön azzal hogy irigy vagyok . Nem vagyok de azért ne ajándékozzon már mindent oda öcsémnek főleg hogy meg se kérdez . Anya vett egy medencét . Mamám öcsémnek adta mert neki kell .
2011. júl. 8. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Zavaros a kérdés. Mit keres a gitárod nagyanyádnál? Ne add oda és kész.
2011. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden kell neki ..mamám még is azzal jön ő egyformán szeret mindkettőnket ... nem úgy tűnik..... .Eladtuk a régi ruháink egy részét aztán öcsém is jött erre mamám nyomta oda a pénzt amit árult nekem nem akart adni ...
2011. júl. 8. 15:38
 3/16 A kérdező kommentje:
nálam van csak mamám öcsémnek akarja adni.
2011. júl. 8. 15:39
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a mamád az apukád anyja, te az anyukáddal élsz a féltesód meg apukáddal és az ő anyjával. Hát, érthető, a sszerencsétlen nagyanyád nem viseli, el, h anyukáddal élsz. Miatta te is ellenség vagy. Ezért ajnározza öcsédet, mert ő az apukáddal van. Ha apukád lelépna és lenne egy harmadik gyerek, akkor rád már nem is gondolna és öcséddel csinálná mindezt, a harmadik gyerek meg vihatne mindent.

Nem kell vele foglalkozni, minimalizáld a látogatást, ha zavar a dolog. Az én nagymamám is ilyen kedves ember, sőt...

2011. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mama anya én élünk együtt apaék nem velünk élnek.
2011. júl. 8. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én nagymamám is ilyen.

Mindíg azt mondta,hogy minden unokáját egyformán szereti.

Ha ott voltak unokatestvéremék és odabujtam nagyimhoz,mindíg arrébb tolt,mert a másik 2unoka féltékeny lesz.

Minden játékom nekeik adta,mert én már ugyis idős vagyok hozzá(1évvel vagyok idősebb az unokatestvéreimnél),még azokat is amiket az apukámtól kaptam aki már meghalt.

Ezenkíül mindenbe jobbak mint én.

Én már javába főztem,amikor az unokatesóm megcsinálta az első rántottáját és rögtön azzal jött,hogy látod Ő milyen ügyes?

Hát nem tudom,talán csak egyszerűen jobban szereti.Van ilyen:S

2011. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha beszélni vele nem is lehet de egyszer írd össze hogy te miket kaptál amiket utána öcsédnek adtak a megkérdezésed nélkül. Majd az irományt rakd olyan helyre ahol tuti elolvassa. Ha meghallgatni nem is hajlandó de ezt remélhetőleg el fogja olvasni. Ha még ezek után is értetlenkedni fog akkor inkább hagyd rá.
2011. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még tanulok de már csak 1 év van a suliból de addig se akarom hogy ilyen legyen.
2011. júl. 8. 15:44
 9/16 A kérdező kommentje:
jó ötlet köszönöm.Ja és nálunk is probléma ez a agyba főbe dícsérés pl :én már 6 éves korom óta egyedül járok boltba öcsém 11 éves és még most szokott arra hogy egyedül megy a boltba de mamám hát milyen ügyes az én unokám .
2011. júl. 8. 15:48
 10/16 A kérdező kommentje:
Vlmelyik nap meg segíteni akartam neki terigetni erre öcsém megy sírva hogy én mit mondtam neki erre mamám szólok apádnak .Évek óta ez megy vlmit rám fognak mamám rögtön azzal fenyeget hívom apádat . Öcsémnél ott volt a mobilja és már hívta is ..bele se tudtam szólni a telefonba mert öcsém csak mondta aztán mondta apa mindjárt jön én elmenekültem otthonról másik mamámhoz ott is szinte remegtem nyugtatót vettem be és folyamatosan fel alá járkáltam a szobába csak este mentem haza aztán másnap öcsém mondja hogy ahogy én elmentem otthonról ő szólt apának hogy még se kell jönni ..apám meg azért mert kinyúvasztalak .
2011. júl. 8. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!