Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita, veszekedés után általába...

Vita, veszekedés után általában mennyi idő után rendeződik kapcsolatotok a párotokkal, hogy nem feszült már a hangulat?

Figyelt kérdés
A barátom 1 hétig nem fekszik le velem kb. veszekedés után, mert annyi időre van szüksége, hogy feldolgozza úgymond és én meg feszült vagyok mindig emiatt. Nálatok mennyi ideig tart ez a folyamat, van olyan, hogy napokig feszült a hangulat és nincs szex?
2011. júl. 9. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül még akkor rendezzük a dolgot mikor összekapunk, 4 év alatt 1 alkalommal volt olyan, hogy 1 órán át nem szóltunk egymáshoz, csak kerülgettük egymást a lakásban, általában 10-15 perc alatt kivesézzük a veszekedést s a végére már mindketten röhögünk rajta.
2011. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Semmikép ne aludjatok el,még nem békültök ki.
2011. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszekedni nem igazán szoktunk, csak vitázni, meg maximum civakodni. De egy órán belül le is van rendezve. Mondjuk az én párommal nehéz összeveszni, mert én még ilyen nyugodt embert az életben nem láttam :) Inkább az van, hogy mond valamit, ami nekem nem tetszik, és akkor megsértődöm, aztán kb. 10 percig semmi nem jó, amit mond, utána lenyugszom, ad egy puszit és el van felejtve.

Ha valami komolyabb dologról vitázunk, az meg nem megy át anyázásba, csak máshogy látjuk a dolgokat, de megoldást eddig mindenre találtunk.

A civakodás meg nem igazán nevezhető komolynak, ez ilyen piszkálódás jellegű csak, hogy "Magadnak köszönheted." "De akkor miért nem szóltál előre?" "Hát mindenért én szóljak?" "Ha annyira tudtad, hogy ez így nem jó, akkor luxus lett volna mondani is?" "Így legalább látod, hogy tényleg nem volt úgy jó." "Jól van, ezt még bánni fogod." blablabla, öt perc múlva megint jóban vagyunk :)

2011. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1-2 óra, kicsit duzzogunk magunkban 1-2 órát, aztán valamelyikünk elkezdi a békülést, mikor hogy!!!
2011. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én párom ma reggel duzzodva ment el, mert minden hülyeségen megsértődik. Mondtam valamit, ami neki nem tetszett és hát-becsapta a hűtőajtót, duzzogott-felkapta a vizet, de tényleg jelentéktelen dolog volt, más nevetett volna rajta. Tegnapelőtt este megint duzzogott és már nekem kezd elegem lenni.

Szóval válaszra válaszolva: Mióta elment, csak forrog az idegtől, hogy miért csinálja ezt, tegnap reggeltől eddig puszit sem kaptam, szex az nincs, mivel megjött nekem.

2011. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*duzzogott

*forrok az idegtől

2011. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szoktunk veszekedni... de ha megbánt, nekem is kell bizonyos idő (pár órától-pár napig), hogy megemésszem a dolgokat...nyilván ilyenkor szex sincs, mert képtelen lennék rá. de nálunk ebből soha nincs gond, pontosan tudja a férjem, hogy milyen vagyok. 26/nő
2011. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk veszekedés/nézeteltérés után kb. 10-15 percig tart az a periódus, amíg kerülhetjük egymást a lakásban, és nem szólunk a másikhoz. Aztán egyikünk mindig feladja, és megbeszéljük a dolgokat. Én el nem tudnám képzelni, hogy napokig feszültségbe/haragban legyek a barátommal, és hogy egy veszekedés miatt ne szeretkezzünk napokig.
2011. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!