Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruha illik temetésre...

Milyen ruha illik temetésre és másnap a gyászmisére?

Figyelt kérdés

a barátom nagymamáját temetik és külön nap lesz a kettő. Melyikre mennyire kell feketébe öltözni? H illik?

20L


2011. júl. 11. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Az a lényeg, hogy sötét legyen és egyszínű, ne legyen semmi minta rajta. Nem kell feltétlenül fekete ruhát húzni. Ugyanez vonatkozik gyászmisére.
2011. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szoknya érhet egy kicsit a térdem fölé vagy azt nem illik? Fekete egyberuhához milyen színű kardigánt szabad felvennem? Nem szeretnék full feketében, mert állítólag azt se illik ha nem vagyok a legközelebbi hozzátartozó.
2011. júl. 11. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Térdig érjen, ha egy kicsit felette van, még elfogadható. Miért akarsz ilyen melegben kardigánt venni, ha megkérdezhetem?
2011. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem lehet térdig,vagy térd fölött egy kicsivel a szoknya,attól rövidebb már nem.Kardigán???Minek,ebben a hőségben?
2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva lesz, nem tudom milyen idő lesz. De nem baj ha teljesen feketében vagyok?
2011. júl. 11. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de tényleg nem kötelező, mert nem közeli hozzátartozó.
2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nm baj, ha teljesen feketében vagy, én is úgy mentem anno pedig ismerősöm barátija temetése volt, de ismertem.
2011. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!