Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,és úgy érzem,hogy most van valami változás az életemben.Már egyre többször foglalkoztatnak a komolyabb témák,meg az hogy ki vagyok én pontosan,mik a céljaim,ilyesmik.Persze ezzel nem azt akarom mondani,hogy felnőtt vagyok,nehogy félreértsétek:)

Kezdek kétségbe esni,mert nem tudom hogy én ki is vagyok valójában,és hogy milyen.Mindenkivel kedves,nagyszájú vagy inkább csened,visszahuzodó?Eddig csak úgy éltem bele a nagyvilágba,nem túl sok önbizalommal,mindig meghúzodtam a háttérben,de rájöttem hogy túl unalmas vagyok,és hogy ettől sokkal több lakozik bennem,de nem merem a felszínre hozni.Sajnos nem vagyok elég magabiztos,nagyszájú,ergó nyitottabb.De azt se tudom hogy komolyan milyen legyek.Annyira rossz ez az érzés.

Van/volt vki hasonló cipőben?

17/L


2011. júl. 12. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
tükör
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges ilyenek agyalni, szerintem. Ezekre úgysincs válasz. Olyan vagy, amilyen, még változhatsz is, nem érdemes ilyeneken filózni.
2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelek. Én is ilyen vagyok mostanában de nem tudom miért. Én se tudok más lenni :S
2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14/L vagyok
2011. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Csak akarni kell a változást. :)

Tudjátok..., minden fejben dől el, aztán jöhet a többi.

Légy nyitott! A visszahúzódást ritkán értékelik, és megmaradsz olyan unalmasnak amilyennek most képzeled magad.

2011. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vree ***** válasza:

Identitáskrízis. :) Minden tini átesik rajta. Ez a személyiségfejlődés természetes része.


Szerintem beszélgess a társaiddal és próbálgasd magad mindenfélékben.

2011. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly én is átmentem egy ilyen időszakon, és hogy őszinte legyek még most is rámtör néha ez az érzés. A lényeg, hogy ne próbálj megfelelni másoknak, hanem légy az, aki tényleg vagy. Az első válaszoló bár elég szűkszavú volt, de azért nem mondott hülyeséget. Tükör. Ez sokat segít, nekem legalábbis szokott. Mikor nincs itthon senki (már csak azért, h ne nézzenek azért bolondnak :P) akkor odaállok a tükör elé, és próbálom azt a lányt látni, aki tényleg ott van velem szemben. Megkérdezem magamtól, hogy ki is vagyok igazán, mi jó nekem, és mi az amit (nem) szeretnék. És általában megtalálom a választ. :)

Amúgy ne stresszelj emiatt, mindenki átmegy ezen életében, vannak akik többször is. :)

18/L

2011. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ezzel csak az a baj,hogy magam sem tudom,hogy ki vagyok,és hogy milyen is akarok lenni.Néha kedves vagyok,néha nem,sőt kifejezetten bunkó,van amikor szóf*fásom van,van hogy 2 napig alig beszélek vkivel....ezért nehéz így:(

2011. júl. 12. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!