Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményre és tanácsra lenne...

Véleményre és tanácsra lenne szükségem. Szerintetek? Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

A párom belefogott egy vállalkozásba ami nagyon sok időt vett igénybe, kb 1 hónapja dolgozik és 24 órából 25 órát dolgozik. Ez idő alatt egyszer találkoztunk 20percre amíg ide jött és megittunk egy kávét.

Össze is vesztünk és még mindig nem vagyunk "úgy" kibékülve, de beszélünk. Csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, de próbáltam kiengesztelni.

Azóta ha felhívom vagy ha ő felhív próbál belém kötni, hogy önző vagyok meg ilyesmi.. Rajtam tölti ki a munka dühét,úgy beszél velem, mint a kutyával néha. Azt mondja, hogy 2-3 hét is lesz egy kis szabad ideje.

Összegezve 1 hónapja nem találkoztunk és minden alkalommal elmondja, hogy nem vagyunk kibékülve, mert lelkileg kikészítettem és nincs ideje ezen gondolkozni. Mi a véleményetek?


2011. júl. 14. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Ha valami nem világos leírom.:)
2011. júl. 14. 16:43
 2/62 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: Tegnap sírtam,mert csunyán beszélt velem, erre azt mondja hogy most magad sajnálod, vagy miért sírsz. Azért sírtam, mert tegnap volt a szülinapja amit vasárnap ünneplünk, de nem kért tőlem tortát. Mikor hívtam kérdeztem, hogy mit csinál mondta, hogy tortázik a szomszéd vette neki. Elkezdte, hogy én miért kötözködök paraszt vagyok ilyesmi. Ez csak 1 beszélgetés, de mindig van valami.
2011. júl. 14. 16:46
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha régóta vagytok együtt, akkor szerintem hagyjál egy kis időt a vállalkozásra..Vagyis én ezt tenném, mert biztos, hogy nehéz a kezdet. Persze az nem mentség, hogy úgy beszél mint a kutyával..Szóval nem tudom, h mi volna a megfelelő..Én régóta vagyok a párommal, és megprobálnám támogatni, persze vannak határok..Te tudod csak érezni a helyzet súlyát.
2011. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
72%
Na de ha valojaban csak 40 percet alszik, akkor ne csodalkozz, hogy azt sem tudja mit beszel mar. Ha tovabb folytatja, en kidobnam.
2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Kiabál: "Miért kérdezel vissza" "Miért beszélsz így" stb...Tehát mindig mindenbe próbál hibát keresni.
2011. júl. 14. 16:50
 6/62 anonim ***** válasza:
Az életben még sok nehézség lesz, minden alkalommal játssza majd a durcást? Most állj a talpadra.
2011. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
7 Hónapja vagyunk együtt. Azt mondja, a munkatársa is ennyit dolgozik, de neki nem szól a barátnője, nem basztatja
2011. júl. 14. 16:51
 8/62 anonim ***** válasza:
58%
Az mellett, hogy türelmes vagy vele, és ö visszaél a türelmeddel, én egy ideig nem is keresném.
2011. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
62%
Hát..ha 7 hónap..akkor mit is mondjak..Nem sok. Talán ez az igazi énje. Erre is lehet gondolni.Most bújt ki belőle..Tényleg nem tudom.Biztos h engem is zavarna ha ezt tenné.De ahogy irtam, ezt te érzed.
2011. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete vagyok vele ennyire türelmes, hogy nem zavar, ha nem hív vissza csak 3-4 órára rá. 1 hete lementem hozzá 30km-re lakik, hogy meglepjem, ha haza ér, azért is kiabált mit keresek ott és haza hozott egy csepp öröm sem volt rajta.
2011. júl. 14. 16:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!