Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesóm unokatesója...

Az unokatesóm unokatesója randizni akar velem. Nem gáz ez?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet írta nekem:

"Szia! Bocsi hogy zavarlak nem akarok tolakodó lenni, de az embernek némely dolgokat meg kell tennie az élete során, mert ha nem teszi akkor talán egész életében bánhatja. Szerintem tudod ki vagyok, XY esküvőjén találkoztunk, és megtetszettél nagyon. Szeretném megkérdezni, hogy adsz-e esélyt arra hogy valamikor találkozzunk"


Nekem nem igazán tetszett meg (főleg hogy van valaki akivel alakulgat a dolog) + az unokatestvérem rokona, és bár nem vagyunk mi rokonok, de az unokatestvért ez lehet rosszul érintené. Mit gondoltok? És az üzenet milyen?


2011. júl. 14. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az a gáz, hogy magadtól nem tudod eldönteni, elmenj-e, vagy egyáltalán hogyan viszonyulj a helyzethez.
2011. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az unokatestvéred ebben nem érintett. A rokonság annyira távoli, hogy idegennek számít a srác.

Az már rajtad múlik, hogy adsz-e egy esélyt neki.

2011. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon udvarias, korrekt levél, ha tetszene nekem az illető, tuti, hogy igent mondanék. De hát ha neked nem tetszik, akkor nem tetszik, kész. Írj neki te is egy hasonlóan udvarias visszautasító levelet és akkor minden rendben van. Amúgy meg tényleg...nem hiszem, hogy magadtól nem tudod eldönteni, hogy most akarsz-e tőle vmit vagy nem... Írtad, hogy nem tetszik meg van is más aki esélyes...ezek után szerintem egyértelmű a dolog.

21/L

2011. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tetszik,utasísd vissza az ajánlatát.
2011. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, írd meg neki, hogy elismered a bátorságát, de sajnos nem kölcsönös a szimpátia.
2011. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az unokatesód unokatesója a testvéred vagy a 2.unokatesód
2011. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az unokatesód unokatesója a testvéred vagy a 2.unokatesód"


- Ez egy tévhit. A másodunokatestvér az egyik szülő unokatestvérének gyereke.

2011. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ezt tudtam de ezt már nem tudtam hová tenni, belőttem 2.unokatesónak:)
2011. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!