Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legénybúcsú mennyire veszély...

A legénybúcsú mennyire veszélyes? Volt aki ekkor csalta meg a párját, vagy kezdődött viszonya?

Figyelt kérdés

mert a párom haverjai, ahogy látom eléggé rosszmájúak

nem tetszik nekik, hogy a párom komoly kapcsolatban van - a párom előttük nem is "mer" ölelgetni - és amikor egyszer vitáztunk, szabályosan mosolyogtak rajta..., viszont meglett házas emberek - nem értem mitől ilyenek.


szóval velük menne a párom legénybúcsúra

és nincs tapasztalatom, ilyenkor milyenek a pasik?

nyugodt lehetek?


várom férfiak tapasztalatait is.


2011. júl. 15. 11:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
ha van köztetek kölcsönös bizalom és hűség, egyáltalán nem veszélyes a legénybúcsú. no para.
2011. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi kapcsolatod volt, de a mi férfiak mindig ilyenek vagyunk. Nem mutatjuk ki érzelmeinket haverok előtt mert az a cikizés alapja.


Amúgy szerintem a bizalom a házasság alapja.

2011. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha bízol a párodban, nem lesz gond.


Az én páromnak is volt legénybúcsúja táncoslánnyal, ahogy kell. Mindent elmesélt, tudom, hogy nem volt semmi. Az a lány sem hülye, hacsak nem fizetnek neki többet, akkor nem megy el senkivel - a párom meg elvből nem fizetne soha szexért. Szóval én nyugodt voltam teljesen, nekem is volt chippendale a búcsúmon. :)

2011. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Általában nem veszélyes. Jó esetben tudja a pasi h most készül összekötni életét nagy szerelmével és ezt a (jó esetben) szem előtt is tartja. De ez elég fura h a haverok előtt nem áll ki melletted, nem mer ölelgetni. tarts rövidebb pórázon :P
2011. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizól a vőlegényedben? Ha igen, ne félj! Ha nem, ne menj hozzá feleségül.
2011. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem a haverjain és a legénybúcsún fog múlni. Ha meg akar csalni akkor legénybúcsútól függetlenül is meg fog csalni. Ha nem akar megcsalni akkor pedig a haverjai unszolására sem fogja megtenni.
2011. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

"Ha bízol a párodban, nem lesz gond. "


Miért, attól, hogy bízik benne, megold mindent és nem fogja megcsalni? Ugggyan már. Én nem egy olyan férfiről tudok, aki megcsalta a menyasszonyt a legénybúcsún. Ismerek táncoslányokat is és tudom, hogy nem csak táncolnak, hanem legtöbbjük prosti is egyben.


Szóval igen kérdező, van mitől tartani. Ez persze nem jelenti azt, hogy tuti meg fog csalni, vagy bármi, mert lehet ettől még a te vőlegényed hűséges és rendes. De tény, hogy gyakori az ilyen eset.

Csak a nők (ahogy észreveszem az itt válaszolók is) szeretik homokba dugni a fejüket és elintézni az egészet azzal, hogy "én bízom a páromban".


Apám haverjának pár éve volt legénybúcsúja és apám szervezte. Fel is hívott egy számot, amit más ajánlott neki. Felhívja faterom, kérdezte mennyi az annyi, egyebek, majd a csaj rákérdezett, hogy "lesz-e egyéb külön kérése is a vőlegénynek". Magyarán, hogy lesz-e szex is.

Magyarán eléggé elterjedt, hogy a vőlegény nem csak nézegeti a táncoslányt...


Én a helyedben nem lennék nyugodt,kérdező, és most le lehet engem pontozni azért, mert nem bízom a haverjaiban, meg a fél üveg vodkában, plusz a táncos rámenősségében.

2011. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én elvárom,hogy a párom a haverok előtt is megöleljen,ha szégyelli akkor miért vagyunk együtt?

Mi lenne ciki abban,ha megöleljük a szerelmünket?Nem az oviba vagyunk.

Ha ennyire befolyásolható és így hajlik a haverok szavára én nem érezném magam biztonságban.

"Jajj de papucs vagy itt ez a jó csaj és az utolsó alkalom,hogy kirúgj a hámból"

Ha meg newm kedvelnek téged,még duplán félnék.

Nem vagyok bizalmatlan a párommal,de neki én fontosabb vagyok mint bárki más.Vajon a Te párodnak is Te vagy alegfontosabb?

2011. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudom mennyi kapcsolatod volt, de a mi férfiak mindig ilyenek vagyunk. Nem mutatjuk ki érzelmeinket haverok előtt mert az a cikizés alapja."


ez Férfiak között nem jelenthetne gondot,maxetlen fiúknál...Párom nem szégyelli,hogy szeret,nem mászunk egymás nyakára de néha átölel,és nem cikizik ki a haverjai...milyen érdekes...szerintem az gyerekes viselkedésre vall...

2011. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én már láttam képeket legénybúcsúról... És azt nem kívánom egy menyasszonynak sem. Keress te is legénybúcsús képeket és látni fogod, mi zajlik ott (már ha van ott csaj is, ha nincs, akkor nincs baj), aztán eldöntheted magad.
2011. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!