Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jó valakit még külön...

Mitől jó valakit még külön rádióban is köszönteni, (mondjuk egy kerek évfordulón), ha személyesen jelen vagyok az ünnepségen?

Figyelt kérdés
Szerintem tök ciki, amikor az ebéd, vagy vacsora közben a rádiót(tv-t) "kell" hallgatni és időnként abbahagyni a beszélgetést, mert talán épp most fogják felolvasni a köszöntőt és játszani a kért számot. Nem azoknak való ez, akik a távolság miatt nem tudnak jelen lenni?
2008. febr. 29. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte is azoknak lenne való. Sokan viszont épp azért választják ezt, hogy az ismerősök is tudják. Pl. szomszédok, a falu, stb.


Szóval ez olyan kicsit kifelé képmutatás néha.

2008. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem jóóó!!!

De igazán az a jó, amikor az egész egy meglepetés nem pedig amikor mindenki várja. Én még zavarba is jövök kicsit és olyan jó, hogy a rádióba is én vagyok! De én nem gondolom, hogy képmutatás! Miért? Minek? Nekem pl. amikor szülinapom van, mindenkinek elmondom. Nem képmutatásból, hanem mert nagyon örülök!!! (most neked is elmondom,mert mindjárt lesz!! március 7.!!! Juhhuuu)

2008. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!