Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit reagálnátok ha 14éves lányod bejelentené hogy fogamzásgátlót szeretne szedni?

Ha lehet irjatok kort és csak annyit hogy van gyereked van nincs.köszi.

2011. júl. 18. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7
minek szedne már a gyerek fogamzásgátlót?

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/68Időpont 2011. júl. 18. 13:15 Privát üzenet
Én inkább engedném neki annak ellenére, hogy nem kellene még ilyesmit szednie! Ez viszont még mindig a jobbik eset, mert gondol a védekezésre.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/68Időpont 2011. júl. 18. 13:17 Privát üzenet
megmondanám neki, hogy majd 2 év múlva. LEGALÁBB. 14 évesen szexuális életet még nem élhet. ha más baja van akkor meg menjenek el orvoshoz.20L

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/68Időpont 2011. júl. 18. 13:17 Privát üzenet
1 gyermekem van 16 éves lány, aki még nem állt elő ilyen kéréssel, és barátja sincs egyenlőre. :)

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/68Időpont 2011. júl. 18. 13:18 Privát üzenet

26, nő, nincs gyerek.

Leülnék vele megbeszélni, miért szeretné, ki a fiúja, mióta, megismerkednék a sráccal, aztán újabb beszélgetésnél megpróbálnám lebeszélni arról, hogy 14 évesen elveszítse a szüzességét, vázolnám a hormonális fogamzásgátlás veszélyeit egy ennyire fiatal szervezetre, és megpróbálnám úgy terelgetni, hogy még ne feküdjön le a sráccal.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/68Időpont 2011. júl. 18. 13:18 Privát üzenet
Inkább az, mint abortusz. Én elmennék vele orvoshoz, hogy lássuk mit mond. Ha szerinte korai a fejlődése miatt, akkor nem, megbeszélnénk más fogamzásgátló módszert. De ha az orvos szerint lehet, akkor engedném.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/68Időpont 2011. júl. 18. 13:19 Privát üzenet
23/L nincs gyerek

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/68Időpont 2011. júl. 18. 13:19 Privát üzenet
Szó se lehetne róla, 28N, 4 éves kislányom van. Kiakadnék már azon is, hogy szexelni akar, de ebben a korban nem látom jó ötletnek a hormonháztartásával való játszást se.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/68Időpont 2011. júl. 18. 13:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké akkor ne legyen fogamzásgátló szer,legyen óvszer,mindegy.A lényegen nem változtat.

# 9/68Időpont 2011. júl. 18. 13:19 Privát üzenet
Szerintem a masodik valaszolo valasza a legertekesebb. Inkabb szedjen 14 evesen fogamzasgatlot, mintohgy sem 15 evesen babazzon. Szerintem az ilyen lanyok felelossegteljesek, sot jo hogy gondol az ilyenre es nem az az elso hog csak gyorsan lefekudjenek vedekezes nelkul. Fiu voltam :P

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/68Időpont 2011. júl. 18. 13:20 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Ti, hogy reagálnátok erre a barátnőm bátyjának a helyében? 17/L
Emiatt lehet aranyere a nejemnek? 3 hét után fürdött le és mosta meg a haját csak? Mi a vélemények? Olyan volt a tusoló hogy tiszta elhalt börökkel tele. Ha a nejetek ezt csinálná hogy reagálnátok?
Miért nem érti meg a párom, hogy jobb, ha szedem a fogamzásgátlót?
Ez nagyon őrült ötlet? Ti hogy reagálnátok?
Szednéd a fogamzásgátlót, ha a férjeddel csak havonta egyszer lenne szex?
Hogyan lehetne fogamzásgátlót íratni kiskorúnak (17 éves), ha nem vagyok a rokona? Bővebben lent.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!