Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragudtam...

Szerintetek jogosan haragudtam meg apámra?

Figyelt kérdés

Tegnap este Facebookoztam, elmentem fürödni de elfelejtettem kilépni...:S amikor mentem vissza azt látom, hogy apám ül a gép előtt és nagyban nézi az üzeneteim, képeim... És hát éppen van rólam fent egy olyan kép amin vizipipázunk meg ilyenek....:S

De akkor buroltam ki igazán amikor azt a képet leste, hogy a parkban egy lány ül az ölemben és épp puszit adok neki :$

Mellesleg a barátnőm akivel 3 hete járok, de eszem ágában sincs bemutatni otthon apám miatt... elkezdett üvöltözni, hogy mi ez, többet nem találkozhatok sem azzal a r*bancal, sem az idóta drogos bandámmal <--(apám szavaival élve!)

Mire én azt mondtam, hogy ne kiabáljon, meg hogy rohadjon meg, hogy ilyen köcsög velem, nem érdekel, nem tilt el senkitől engem!!! Erre becsapta az ajtót és kiment... azóta hozzá sem szóltam. :@


2011. júl. 19. 15:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és 15/F
2011. júl. 19. 15:33
 2/14 anonim válasza:
61%
sztem igen
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
95%
azt mondtad neki hogy rohadjon meg? Jó kapcsolatotok lehet :)
2011. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

jajjj!


apukád is gonosz volt, de te sem kezelted a helyzetet túlzottan érett, felnőtt módon!

2011. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kobuta válasza:
60%

Szia!

Apád jól használja a gépet? Ki tudott volna egyáltalán lépni az oldaladról? Ha a viszonyotok ennyire dühös, légy elővigyázatosabb, főleg, ha közös helyen van a gép és nem a te külön szobádban!

A vízipipa nagyon káros, minden híresztelés ellenére!

Hidd el, ő is megijedhet, mert félt téged és valószínűleg olyat látott, amit nem is tudott rólad. Ez mindig elkeseríti a szülőt. Nem jó, hogy dühöng, de ilyenkor magára is dühös. Mi lenne, ha te lennél az okosabb?

2011. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyensúlyban vagytok. Mindketten csúnyán viselkedtetek! Mennyi idős vagy? Mert ha 18 alatt akkor lehet hogy csak ez a tipikus ,,szülői ellenőrzés".
2011. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Most olvasom hogy 15 vagy. Nem szabadna így beszélni apukáddal, bár nem ismerem, lehet hogy nem csak ezeket csinálja, de akkor legalább te legyél az okos.
2011. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

OFF: Ha 15 éves, miért várjátok el, hogy felnőtt módon kezeljen egy vitát? Nem lenézésképpen, de nyilván ti sem viselkedtetek 15 évesen felnőtt módjára, szóval ezt ne hozzuk fel, ha lehet...


ON: Igen, engem is dühítene, ha belenéznének a dolgaimba, és csak egy kép alapján ítélnének meg a szüleim. Legközelebb figyelj ilyesmire, ne hagyj neki ilyesmibe belelátni. Amit tehetsz: Bemutatod szépen a barátnődet, ha megismerik, megtudják, hogy nem egy r*banc. (Tehát ő tévedett, és lehetőleg, be is látja.) Bár hagy kérdezzem meg: Volt valamilyen ügyed a haverokkal? Már csak azért, mert apukád drogos bandának nevezett. Vagy a vízi pipa miatt mondta? 22/L

2011. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukádat érdekli, hogy mi van veled. Szépen beszélsz vele nem mondom. Ő drognak nézte a vízipipát, teljesen jogos ahogy reagált. Komolyan ennyi eszed van, hogy ilyen képeket teszel ki?
2011. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*nevezett helyett: nevezte a haverjaidat.
2011. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!