Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednél, ha a mostani...

Hogy viselkednél, ha a mostani gondolkodásoddal/eszeddel/mentelitásoddal cigányként ébrednél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Öngyilkosság
2011. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
ugyan ugy mint most.Ha cigány lennék,hát az lennék.Nem vagyok rasszista,ezért ugy gondolom,hogy akinek nem felelek meg olyannak amilyen vagyok,az kerüljön el.Változtatni ezen ugy sem lehet.
2011. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

:D ??? komolytalan kérdés, komolytalan válasz?

élnék tovább, nyáron dolgoznék, és legalább eggyel növelném a főiskolás cigányok számát. meg kellene valami átfogó kultúrálódási mozgalmat szervezni. "cigányként" talán hitelesebb lenne :)

vagy épp? :

http://www.youtube.com/watch?v=KukUR_dU5xs

2011. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Élném az eddigi életem, legalábbis próbálnám.
2011. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel mindenki válasza. Pl. mit tenne az, aki addig kifejezetten gyűlölte őket?
2011. júl. 19. 22:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az első választ!
2011. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Felébrednél, lezuhanyoznék, elmennék dolgozni, otthon kitakarítanék.

Vaaaaagy: feljogosítva érezném magam arra, hogy lopja, csaljak, hazudjak, mert az megélhetési bűnözés lenne meg ha elkapnak a rasszista rendőrök, ott az ombuci.

2011. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

mivel a mentalitásom ugyan ez lenne, semmi különöset, élném tovább az életem.


Nem az a borzasztó, hogy valaki cigánynak születik, hanem az, hogy a többségük semmirekellő, és így megbélyegzik azt a keveset is, aki esetleg próbálna előre jutni. Én cigányokkal dolgozom, és hidd el, a rendes, dolgos cigánynál (sajnos csak 1-2 van, pedig jó lenne több, akkor mondhatnák, rájuk is, hogy rasszisták)nincs aki jobban utálná a semmirekellő cigányokat.

2011. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ava87 ***** válasza:
Csodálkoznék :) Aztán szerintem pont úgy viselkednék mint eddig.
2011. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szeretném elpusztítani a saját fajtámat...
2011. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!