Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy nem...

Érezted már azt, hogy nem vagy elég jó a párodnak, hogy más típusú személyre vágyna, talán emiatt el is hagynád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor ő habzsolta az életben a sikereit, én meg csak itthon ültem, akkor feltámadt bennem ez az érzés. De előfordul olyan is,hogy ezt fordítva gondolom: ő nem elég jó hozzám. Természetesen ezt nem gondolom komolyan, ezt a te nem vagy elég jó nekem, én nem vagyok elég jó neked gondolatmenetet, csak egyszerűen annyira különbözőek vagyunk, hogy néha átfut a fejemen és kicsit elbizonytalanodom. És persze emiatt nem hagynám el:)
2011. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat évig voltam együtt párommal. Napokban szakítottam vele, emiatt... Ha annyira különbözőek vagytok, hogy ez kihat a mindennapjaitokra, akkor az hosszútávon nem kifizetendő. Náluk ez volt a helyzet. Konfliktusokhoz vezetett, jöttek ezek a gondolatok, hogy nem vagyok elég jó neki, de néha arra is gondoltam, hogy ő nem elég jó hozzám. Rájöttem, hogy egyikről sincs szó, egyszerűen csak, mint tűz és víz voltunk és a mi esetünkben ez nem vált be.
2011. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem szokott ilyen lenni.
2011. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább olyat éreztem a terhességem alatt és az első pár hónap alatt, miután meglett a baba, hogy nem érdemlem meg, hogy ilyen jó, és türelmes velem a párom. Elég lusta voltam terhesség alatt és az első pár hónapban szinte csak a babára koncentráltam. Elhíztam, és toleráns volt ez ügyben is. (Nem minden férfi ilyen: soha nem célzott rá, hogy le kellene fogyni)
2011. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

6 év alatt jöttél rá, hogy hosszú távon nem működik? :)


Kérdező, az ilyen gondolatok legtöbbször a saját kishitűségünkből keletkeznek. Te magad érzed, hogy nem vagy elég jó. Az önbizalmadon kell dolgozni.

NEM NEKED kell eldönteni, hogy a párod mire vágyik. Döntse el ő maga.

2011. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt sosem, hogy én nem vagyok elég jó, de azt igen, hogy neki nem ilyen nő kellene. Szerintem neki egy türelmes nő kellene, aki egyben szexistennő és szakácsnő is képes a nap 24 óráját az ő figyelmére szentelni.

Na ez nem vagyok én. Még kínozzuk egymást, 6 éve. Ha nem volna 2 gyerek, már dobbantottam volna.

2011. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta, én sem azt gondolom, hogy nem vagyok elég jó, csak hogy nem ilyen nő illene hozzá.

Mindenben különbözünk (még magasságban is, 40 cm vagy köztünk, én vagyok a nagyon alacsony, ő meg a nagyon magas:D). Nem szeretem a zenét, amit hallgat, nem szeretem a filmeket amiket néz, és ez vica-versa. Általában ha lefekszünk és meg akarunk nézni egy filmet a neten, órákig keresgéljük, hogy mi a jó mindkettőnknek. Annyira különbözünk, hogy akár együtt vagyunk, akár nem, semmiképp nem én vagyok a hozzávaló.

Másrészt, ha nem azt nézzük, hogy mennyire utáljuk egymást stílusát, akkor sem gondolom hogy jó vagyok neki. Hisztis vagyok, akaratos, makacs, büszke, mindig nekem kell hogy igazam legyen, néha provokálom a veszekedéseket, néha "csakazértis" csinálok dolgokat.

Szóval igen, éreztem, de soha nem hagynám el emiatt. Inkább attól félek, hogy majd egyszer beleun ebbe a sok kompromisszumba, amit csak veszekedések után tudunk megkötni, és ő hagy el.

2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, pont tegnap sírtam el neki a bánatom. látta rajta, hogy bánt valami, én meg kinyögtem. nagyon szeretem, de sokszor úgy érzem, nem vagyok elég jó neki. hazajött egy hét után, mesélte az élményeit, hogy próbálkoztak nála, nem volt semmi hála az égnek, büszke is vagyok rá, hogy egy olyan emberrel vagyok, akiknek a belső és külső értékei másnak is tetszenek:) pont azért tetszett meg, mert ő nem nyomult, mint a többi fiú, csak haverkodtak, szórakoztak. és ahogy mesélte, egyre inkább azt éreztem, én nem vagyok olyan bulis, nem vagyok annyira hozzá való, velem nem boldog. Szó szerint lehülyézett, hogy akkor nem akarna elvenni, ha egy szemernyi kétsége is lenne, hogy én kellek-e neki:) úgyhogy fel a fejjel:)
2011. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, de ezt nem érzem válóoknak:)
2011. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem...nálam jobbat nem találna.
2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!