Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mi lenne a...

Szerintetek? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, jelenleg még 1 évem van a suliból (júniusban végzek) viszont jövőre szeretnénk a párommal összeköltözni, 3 éve vagyunk együtt. Van a családunknak egy jó barátja, akinél tavaly nyáron dolgoztam, és felajánlotta, hogy segít nekünk jövőre külföldön munkát intézni ha elvégeztem a sulit.


Pár évvel ezelőtt ők is kint dolgoztak egy hajón a párjával (azóta már házasok), ott kint jól megszedték magukat majd később hazajöttek. Itthon most üzemeltetnek 3 állásportált, ahol a munkavállalókat és a munkakeresőket segítik bel- és külföldön egyaránt.


Én teljes mértékben megbízom bennük, mert mindig számíthattam rájuk eddig is, viszont nem tudom érdemes-e belevágni? Ha az ő példájukból indulok ki akkor mindenféleképpen! Semmit nem veszítettek, jól kerestek, világot láttak, és gyönyörűen élnek a mai napig.


Úgy gondolom egy próbát megér, hiszen minket még nem köt ide semmi, nincs semmink (lakás, munkám nekem nincs, bár a páromnak van, de nem keres valami eget rengetően sokat, és így esélyünk sincs saját lakásra hitel nélkül.)


A szüleim támogatják az ötletet, azt mondták, ha van egy csepp eszünk akkor megyünk, velük ne foglalkozzunk most mert a mi életünk kérdéses, az övék viszont már meg van alapozva.


Én picit félek ettől az egésztől. Ti mennétek, vagy maradnátok ebben a helyzetben? Van olyan aki hasonlóan kezdett bele a nagy betűs életbe? Mik a tapasztalataitok?


2011. júl. 20. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

csinálj nekik egy kis reklámot és linkeld be az oldalakat (érdekelne)


amúgy meg, ha van segítséged a kijutásban menj és vissza se gyere, ha eszed van

2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj, én is akarok, csak előbb egy kis nyelvtanulás szükségeltetik még:) Nagyon jó lehetőség, mert ma hol tudsz leginkább jó pénzt keresni? Hát nem Mo-n...:S
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb megoldás, ha nem rágódsz, gondolkodsz semmin, hanem fogjátok magatokat és kimentek dolgozni, amint befejezted a sulit. A nyelvet pedig ott a legkönnyebb tanulni, ahol a környezet is azt a nyelvet beszéli.


Én tuti mennék,ha lenne rá lehetőségem! De sajna nincs. :(

2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ideális korban, és ideális helyzetben vagytok ahhoz, hogy világot lássatok, szakmailag képezzétek magatokat, nyelvet tanuljatok/gyakoroljatok, anyagilag jól járjatok, és a közös életeteket is elkezdjétek. Mi a kérdés??:-))
2011. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kérdés? :) Háát, lehet, hogy nincs is kérdés, csak úgy őszintén, be vagyok tojva a sok újtól ami ránk vár. :))
2011. júl. 20. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Rövid válasz: MENJ!!!!!!
2011. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

* Első válaszoló


Ha gondolod, elküldöm az oldalak címét priviben, nehogy valaki töröltesse miatta a kérdést. :)

2011. júl. 20. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Írod, hogy megbízol bennük. Én a helyetekben belevágnék, főleg ha legalább alap szinten tudom a nyelvet is. Ha nem tetszik az állás ami talál nektek, akkor még a kimenetel előtt is lehet visszakozni. Veszíteni valótok nincs!
2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lényegében mindenki menne, így valószínűleg mi is megyünk majd. :)
2011. júl. 20. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, küldd el légy szíves :)
2011. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!