Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék Anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva lesz szülinapja, és szeretném már most elkészíteni vagy megvenni az ajándékát. Szeret olvasni, de nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyan könyvet választani ami tetszik neki és még nem olvasta. Arra gondoltam, gyertyákat, esetleg fürdősókat vennék neki meg ilyen apróságokat, de mindenhol azt olvastam, hogy az túl személytelen...:/ Légyszi segítsetek!:)
2011. júl. 21. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
vegyél neki óvszert
2011. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is személytelen ajándék, olyanoknak szoktam ilyet venni, akiket nem ismerek. Ennél még 1 szál virág is ötletesebb. De ha jól sejtem, 2000-3000 Ft körül szeretnél venni valamit, igaz? Ezt azért jó lenne tudni,mennyi pénzből gazdálkodsz, hogy tudjunk segíteni!
2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha sütnél neki vagy főznél neki egy komplett ebédet vagy vacsit :) és adsz mellé egy szál rózsát meg vmi édességet hidd el anyukád így is úgy is fog örülni bármit veszel vagy csinálsz neki:)
2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több pénzem is van... de 2-3000 körül gondoltam, ha többet költenék, még a végén rosszul érezné magát...
2011. júl. 21. 14:03
 5/6 A kérdező kommentje:
A sütés főzés nagyon jó ötlet!:) Köszönöm!
2011. júl. 21. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel anyu sajtkukac, és varr is otthon,én hangoskönyet vettem
2011. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!