Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik...

ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik (szerették) egymást? Vagy pedig megromlott a kapcsolatuk és esetleg el is váltak?

Figyelt kérdés

Csak némi statisztikára volnék kíváncsi. Vajon kik lesznek többen, akik boldog családban nőttek fel, vagy akik boldogtalanban...

Korotokat is írjátok meg ha lehet!

Pussz!


2011. júl. 21. 21:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30 év házasságukból az utolsó 24-ben csak szenvedtek egymás mellett, utálták egymást, nem is laktak egy szobában és elváltak 3 éve. De így nőttem fel, ilyen körülmények között és tudom, hogy a lelki sérüléseim egy része is ennek köszönhető. 29N
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én (27N) úgy látom, hogy szüleim ugyanúgy szeretik egymást ma is mint kicsi koromban. Idén lesz a 30. házassági évfordulójuk.
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Össze sem házasodtak.
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Jah bocs, 29/L
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom (41) csakis veszekedni hallottam őket.Nem is értem miért éltek/élnek együtt több mint 40 éve.
2011. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Igen 25 évig,apukám haláláig éltek együtt szeretetben,békességben.
2011. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Elváltak mikor 12 éves voltam, és becsülöm anyukámat mert meg merte ezt lépni 3 gyerekkel. Remélem én is olyan erős leszek mint ő ha olyan helyzetbe kerülök. Azóta még egyszer elvált és most boldog házasságban él egy olyan férfi oldalán aki végre becsüli őt, mert nagyon jó ember.

26L

2011. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Vannak néha viták, de szeretik egymást még mindig.

32/N

2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Együtt vannak, de bárcsak elválnának :S Nem hinném, hogy szeretik egymást, anyám egy őrült.. Nagyon zűrös dolgok estek meg más nálunk.

17/L

2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szerették egymást. Egyszer - még nagyon régen, kicsi voltam - került szóba a válás, meg hallottam, hogy anya sír, de akkor nagyon csúnyán összevesztek - valami ostobaságon. Hamar kibékültek, megbeszélték a dolgot, és anya haláláig boldogan éltek tovább.
2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!