Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gonosz minden anyós?

Miért gonosz minden anyós?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 01:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind!Az én nagymamám édesapám szerint a világ legjobb anyósa volt!Sosem szólt bele az életükbe,tanácsot adott,és nem parancsolt.Mindíg meghallgatta mind a két felet,hogy kinek van igaza,nehogy rosszul ítéljen meg valakit.-és egyben a világ legnagyszerűbb nagymamája volt míg meg nem halt :'( :'( Bea
2008. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincs semmi bajom a kedvesem anyjával. Mondjuk neki az enyémmel már nem ennyire felhőtlen...

szóval nem mindegyik.

2008. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
minden anya anyós lesz egyszer!! az én nagymamám a legjobb ember volt, akit valaha ismertem. igaz, apámat nem naon komálta, de nem volt gonosz egyáltalán. csak féltette a lányát.
2008. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tade ***** válasza:
100%
Ja az en mamam se komazta aput...de megertem....:)
2008. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tade ***** válasza:
100%
komalta...bocsi
2008. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Ezt ne példának vedd, de az én anyósom akkor békélt meg velem, mikor közöltük vele, hogy nagymama lesz:D

És nem részletezném, hogy mit meg nem tett, hogy belerondítson a kapcsolatunkba (volt mikor kicsikart egy-egy vitát a párommal). De valahogy a baba megenyhitette;)

2008. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
90%
Szerintem a legtöbbjük nem akar gonosz lenni, csak a legjobbat akarja a gyerekének, meg "védelmezni" próbálja, meg fura neki, hogy a gyereke már felnőtt és nem hozzá, hanem egy másik emberhez tartozik. Nehéz elengednie. Szóval szerintem ez csapódik le sokszor úgy, mintha irányítani, meg beleszólni akarna mindenbe az anyós. Mindig úgy nézem a kedvesem anyukáját, hogy neki a párom annyira fontos mint nekem az én kisfiam. És nem biztos hogy rosszat akar amikor tanácsol valamit, meg aggódik. Sőt.
2008. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az enyém sem egy leányálom, mindent tudni akar, és mindenbe beleokoskodik. Emelett borzalmasan önző csak ő ő ő. A lányom 10 hónapos az egyetlen unokája, hááát egy kezemen megtudom számolni, hogy eddig mit kapott tőlük. Pedig nem rossz anyagi körülmények között élnek. Persze lehet nem mindegyik gonosz, de nekem nincs szerencsém. Amennyire lehet tartsd magad távol tőle. Én is ezt teszem azontúl, hogy tisztelem, mert a férjem édesanyja. De semmi több.
2008. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%
nem minsen anyós gonosz.pl.az ényém lányaként szeret,énis nagyon szeretem.bár ennek van egy előzménye(mivel ő elvesztette alig 4 napos kislányát,én pedig a szüleimet)bár ha meglennének akkor is szeretném.csak érteni kell a nyelvükön.ha szeretnek téged viszonozd te is ne légy ellenséges,ne éreztesd vele,hogy Ő CSAK egy anyós.hidd el nem lessz vele gond!
2008. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Nem mindegyik gonosz,csak általában azok akik nem tudják elengedni a gyereküket,és továbbra is gondoskodni akarnak róla és meg vannak győződve arról hogy erre a férj/feleség nem képes,és ezért mindenbe beleszólnak.Addig nincs baj amíg a párod melletted áll.
2008. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!